2/28/2019 0

Kosmetyczny design - dobrze zapakowane polskie marki #11 Luksusowe

Po raz 11 już przedstawiam Wam najlepiej zapakowane polskie kosmetyki. Tym razem marki premium, marki produkujące kosmetyki wyjątkowe i luksusowe. Zobaczcie czym się wyróżniają.

Asoa


Kosmetyki Asoa mają piękne składy, ale i wyjątkowe opakowania. Ciemnozielone szkło, szklane butelki i charakterystyczne połączenie kolorów sprawia, że kosmetyki te zwracają na siebie uwagę i wyglądają niezwykle eco-friendly. 


Ręcznie wytwarzane, porządne i pięknie pachnące kosmetyki to właśnie ASOA czyli Asia i Baretk 🙂 Swoje kosmetyki tworzą w pięknej górskiej i malowniczej miejscowości Śliwowicą słynącej. Surowce do produkcji w większości sprowadzane są bezpośrednio z kraju pochodzenia surowca głównie z Indii i Afryki stąd pewność co do ich wysokiej jakości.

W ofercie można znaleźć delikatne masła do ciała, nierafinowane olejki, hydrolaty, peelingi, kule do kąpieli oraz cieszące się wielkim zainteresowaniem ” SERUM DLA KONESERÓW” więcej informacji można znaleźć na www.asoa.pl

Esse

Z kolei Esse przede wszystkim wyróżniają się swoim logo, obecnym na każdej butelce. Moje skojarzenie to liście i natura, ale jest w nich coś egzotycznego, co nawiązuje do składników. Podoba mi sie sposób ich promowania i przedstawiania. Oczywiście jak eko to i ciemne szkło. Plastik byłby chyba zbrodnią ;) 


Produkty Esse do pielęgnacji skóry są organiczne – zawierają wyciągi i ekstrakty oraz oleje z afrykańskich roślin, m.in. z baobabu, Maruli, Kigeli, Aloe Vera, oleju jojoba, Kalahari, Rooibosa, nasion winogron, Palmarosy, kminku, Rose Geranium, mięty, rumianku, Yangu i Manketti, lawendy, rozmarynu.

D'ALCHEMYOpakowania z biofotonicznego szkła, zapewniające bezpieczeństwo i przedłużające trwałość produktom. Jestem pod wrażeniem odkrywając takie perełki. Cudowne jest, że opakowanie to nie tylko marketing, ale przede wszystkim wysoka jakość, która poza atrakcyjnym wyglądem spełnia funkcje zarówno ekologiczne jak i praktyczne. Dzięki odpowiedniemu materiałowi kosmetyk zachowuje swoje właściwości. "Źródłem niezwykłych zalet szkła biofotonicznego jest właśnie jego barwa. Od barwy szkła zależy długość fal promieniowania świetlnego, przedostających się do wnętrza opakowania. Dla produktów naturalnych ma to podstawowe znaczenie."
Poza szkłem opakowania D'alchemy są naprawdę wyjątkowe. Z jednej strony eleganckie, ponadczasowe, minimalistyczne, z drugiej tajemnicze, nieco apteczne. Podoba mi się ta koncepcja jak również samo logo marki. Absolutnie wyjątkowe i luksusowe.

Preparaty D’ALCHEMY powstają z roślin uprawianych metodami ekologicznymi lub dziko rosnących na terenach ekologicznie czystych. Potwierdzają to m.in. certyfikaty organiczności surowców naturalnych, przyznawanymi przez niezależne instytucje międzynarodowe.Mało kto pamięta, że laboratorium jest słowem sięgającym czasów średniowiecznych. Poszukując wyjątkowej nazwy dla nowej marki zachwyciliśmy się pewną filozofią, która miała swój początek właśnie w laboratoriach Alchemików. Laboratorium to miejsce ich pracy a jego nazwa pochodzi od łacińskich słów: labor (praca) i oratorium (kaplica), bliskich średniowiecznym prekursorom nauk farmaceutycznych. Alchemicy w swoim życiu i pracy kierowali się piękną ideą, bliską nam współczesnym: dążyli do doskonałości, w zgodzie z naturą i odwiecznymi prawami przyrody. (...) Natura jest dobrem i mądrością, którą Alchemicy chcą poznać i w której chcą uczestniczyć. To wszystko łączy Alchemię i D'ALCHEMY.

https://dalchemyskincare.com

CLOVER


Marka Clover, jest mi zupełnie obca. Natrafiłam na nią w poszukiwaniu wyjątkowo zapakowanych kosmetyków. Design jest minimalistyczny, już patrząc na te kosmetyki czuję, że mam do czynienia z marką luksusową. Wyjątkowym elementem jest jednak logo- symbol marki. Jest to koniczyna tworzą cztery idealnie połączone ze sobą elementy odnoszące się do laboratorium badawczego, własnej linii produkcyjnej w Mikołowie, profesjonalnej usługi diagnostyki skóry oraz usługi tworzenia kosmetyków spersonalizowanych. I to jest piękne. 

Kosmetyki produkuję w niewielkich ilościach według precyzyjnie określonych i rygorystycznie kontrolowanych procesów wytwórczych. Stworzyłam zdrowe, unikatowe i całkowicie wolne od powszechnie stosowanych syntetycznych składników oraz całkowity program zrównoważonej codziennej pielęgnacji skóry.
Każdy kosmetyk powstaje w naszym własnym laboratorium. Opakowania są szklane czyli najbezpieczniejsze, a każdy krem znaczony datą i podpisem osoby odpowiedzialnej. Produkty są tworzone tylko w limitowanej ilości, dlatego zawsze będą wyjątkowe i unikatowe.

Ilua
Zródła zdjęć:
http://lifeincolour.pl/ilua-wehikul-czasu-w-twojej-lodowce/
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect