2/15/2019 0

Bi- Es ➤ VALENTINE’S COLLECTION No.11 No.44

Nic innego nie zapamiętujemy tak dobrze jak właśnie zapachu - to właśnie nim najłatwiej oczarować. Dziś mam propozycję zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Idealną np. na walentynkowy prezent.No. 11

Numerologiczne 11, jak przystało na liczby mistrzowskie, to osoby uduchowione, z dojrzałą duszą, ponadprzeciętną wrażliwością i empatią. Świadome swej wyjątkowości, kreatywne i oryginalne. To oddani przyjaciele i wierni partnerzy. Dedykowany im zapach pomimo swej subtelności ma silne działanie afrodyzujące.

 W miłości 

Numerologiczne 11 to czuli i kochający partnerzy, wrażliwi na potrzeby drugiej strony. Potrafią być bardzo wymagający, jednak ich lojalność i oddanie w pełni rekompensują wszystkie starania, czyniąc ich wymarzonymi towarzyszami życia.

Nuty zapachowe: cytryna, pomarańcz, róża, peonia, nuty morskie, wetiwer, piżmo, jaśmin.Numerologiczne 11 to zapach stworzony specjalnie dla mężczyzn. Wyrazisty, zdecydowany i bardzo intensywny. Nuty morskie i cytrusowe sprawiają, że całość jest bardzo charakterystyczna, mocna i świeża. To zapach dla mężczyzny dojrzałego i pewnego siebie, w garniturze i starszego pana. Nie do końca pasuje mi do mojego męża, ale pewnie to kwestia przyzwyczajenia. Oczywiście jego interpretacja to też kwestia bardzo indywidualna i osobista. Jednak ja na romantyczny wieczór dla męża wybrałabym bardziej złożony, cięższy i słodszy zapach. Może bardziej drzewny, czy orientalny.

A szklany flakon i kartonowe opakowanie wyglądają ładnie, estetycznie i ciekawie. Podoba mi się kolorystyka, zieleń, złote wykończenia i minimalistyczna forma. Ta prosta forma, całkiem do mnie przemawia. No.44


Wibracja 44 przynależy do osób o wysoko rozwiniętej intuicji, którym życiowa ścieżka naznacza drogę ku wyższym celom. 44 mają lekkość w pokonywaniu życiowych trudności, a ich opanowanie i magnetyzm czynią z nich charyzmatyczne przywódczynie i oddane partnerki. Dla kobiet spod liczby 44 stworzyliśmy zapach słodki i delikatny, ale też bardzo szlachetny i elegancki. Pod wrodzoną charyzmą i siłą charakteru numerologicznej 44 kryje się romantyczna dusza, która jest w stanie poświęcić wszystko dla miłości. Kobiety spod tej liczby szybko się przywiązują, darząc partnera szczerym i trwałym uczuciem. Nie jest im obca zazdrość, pomimo iż same obdarzone magnetycznym urokiem, silnie przyciągają do siebie płeć przeciwną.


Nuty zapachowe: bergamotka, arbuz, owoce leśne, akord zielonych liści, jaśmin, róża, konwalia, lilia wodna, paczula, drzewo sandałowe, piżmo, wanilia, piżmo tonka.  


    
       
No. 44 to z kolei bardzo udana kompozycja dla kobiet. Lekka, delikatnie słodka i prawdziwie romantyczna. Zawiera w sobie moje ulubione nuty tj. bergamotka, róża, drzewo sandałowe, piżmo, wanilia. To połączenie jest słodko- owocowe i cudownie aromatyczne. A jego trwałość wyjątkowo mnie zaskoczyła. Jest na prawdę dobrze, a przy tym nie dusząco. Nie jest to zapach, od którego rozboli głowa. Jest idealny zarówno na romantyczny wieczór jak i na co dzień. Myślę, że ten zapach jest na tyle uniwersalny, że spodoba się większości kobiet. A mi pozwala czuć się naprawdę dobrze. Kobieco, pewnie i lekko. I tego właśnie od zapachu oczekuję.  
Zobacz też:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect