1/20/2019 0

Vespera ➤ Naturalne mydło oliwkowe


Doskonale zdaje sobie sprawę, że duża rzesza osób mając do wyboru mydło w płynie, a tradycyjne mydło w kostce wybierze to pierwsze, z wygody. Dlaczego jednak warto myć się mydłem w kostce?


Vespera Mydło Naturalne z Oliwą z Oliwek- myje- pielęgnuje- oczyszcza- zapewnia łatwą aplikację. Wyjątkowo delikatne mydło z dodatkiem oliwy z oliwek. Perfumowane olejkami niezawierającymi alergenów. Wyprodukowane wyłącznie ze składników roślinnych. Nie zawiera konserwantów, chemicznych utwardzaczy, wybielaczy, środków pieniących. Przebadane dermatologicznie. 10/10/2013

Oliwa dobra na wszystko
VESPERA
Należę do grona osób, które kochają pachnącą pielęgnację. Lubię kiedy pachnie jest kolorowo i mocno się pieni. Jednak lubię też produkty, które dbają o moją skórę i naturalnie ją pielęgnują. Stąd właśnie w odpowiedzi pojawia się to mydło - naturalne, z delikatnym składem. Łagodnie pielęgnujące, nadaje się do mycia zarówno twarzy jak i całego ciała. Nie wysusza i ma niewątpliwie jeszcze nie jedną zaletę.
Nie podrażnia, a koi. Idealnie nadaje się do skóry suchej, wrażliwej. Pachnie naturalnie, typowo bym powiedziała, zachwytów nie będzie, kostka wygląda również raczej nudno i zwyczajnie, ale czasem ważniejsze okazuje się działanie. Tak zwyczajnie najlepsze.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect