1/22/2019 0

Kalendarz 2019 ➤ dla dzieci ➤ leśne zwierzęta ➤ do druku

 


Przed Wami wyjątkowy kalendarz  do druku na 2019 rok. Kolorowy, idealny do dziecięcego pokoju. Prosty i przejrzysty, a jednocześnie wyjątkowo uroczy. Możesz go bezpłatnie pobrać i wydrukować.


Tak bardzo polubiliście poprzednie wersje kalendarzy, że i w tym roku nie mogło zabraknąć kalendarza, wyjątkowo tym razem w odsłonie dla dzieci. 
Kalendarz do druku 2019 powstał w jednej wersji. Jest kolorowy i przyjazny zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Dla każdego małego wielbiciela leśnych zwierzątek. Przygotowałam 12 kart na poszczególne miesiące.

CO ZROBIĆ Z KALENDARZEM?

Pobierz, wydrukuj, opraw w ramkę. Powieś na ścianie, lodówce, postaw na biurku. Pochwalcie się nim na Instagramie czy Facebooku – tylko nie zapomnijcie mnie oznaczyć @maj.lena

POBIERZ DARMOWY KALENDARZ 2019   
 Kalendarz 2019 do druku
 Pobierasz plik wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich projektów w celach komercyjnych, sprzedaży i rozpowszechniania.

JAK DRUKOWAĆ KALENDARZ 2019?

JAK MOŻNA Z NIEGO KORZYSTAĆ ?
  • Kalendarz 2019 przygotowany jest w popularnym formacie .jpg. Możesz go wydrukować na każdej domowej drukarce. Zarówno tej laserowej jak i atramentowej. Pamiętaj tylko, żeby wybrać najlepszą jakość wydruku.
  • Kalendarz możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować go jednak na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. 
  • Kalendarz dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Zapisany jest w .jpg


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect