1/26/2019 0

Delia ➤ Mineral Velvet Skin ➤ Fluid nawilżająco -korygujący


Dobór odpowiedniego podkładu, dopasowanego do naszej cery to najtrudniejszy element makijażu. Możemy nie dopasować koloru cieni do swoich oczu, możemy nie trafić z kolorem rozświetlacza, czy bronzera dopasowanego do naszego typu urody. Jednak to podkład jest najważniejszym elementem naszego makijażu. I to jego wybór powinien być najbardziej przemyślany.
mineral2-1- lekki, nawilżający fluid doskonale wyrównujący koloryt skóry korygując przebarwienia i rozświetlając ją
- łatwo się rozprowadza zapewniając nieskazitelną cerę przez długie godziny
- wyrównuje drobne zmarszczki i niedoskonałości skóry
- hamuje procesy starzenia się skóry
- zapewnia głębokie nawilżenie tworząc półprzepuszczalną warstwę regulującą równowagę wodną skóry
- gwarantuje doskonałe właściwości sensoryczne.

26/01/2018

Makeup no makeup
DELIA
Fluid Delia jest wyjątkowo lekkim podkładem o kremowej, delikatnej konsystencji. Jest niezbyt gęsty, ale nie płynny. Na skórze pozostawia bardzo naturalne wykończenie, sprawia wręcz wrażenie niewidocznego. Gdyby nie fakt, że nie trafiłam z kolorem, może historia ta miałaby całkiem inne zakończenie. Na rzecz jednak tej recenzji pominę kwestię nietrafionego koloru i skupię się na konsystencji i działaniu. (sam kolor próbowałam przyciemniać jednak z marnym skutkiem) Wracając do podkładu - jest delikatny, niewyczuwalny na skórze ale ma bardzo marne krycie. Dla jednych będzie to zaletą, dla drugich wadą. W przypadku mojej suchej, naczyniowej cery, a więc skłonnej do podrażnień i zaczerwienień nie jest to najtrafniejszy wybór. Fluid ten po prostu nie jest w stanie poradzić sobie z zaczerwienieniami. Nie wyrównuje kolorytu skóry, a więc osoby z przebarwieniami również nie będą zachwycone. To raczej podkład dla osób z bardzo niewielkimi niedoskonałościami, dla osób o cerze normalnej i po prostu bezproblemowej. 
Nawilża ale również bardzo delikatnie więc osoby ze skrajnie suchą skórą nadal będą odczuwać dyskomfort, a sam fluid może podkreślić suche miejsca.
Podoba mi się lekkość tego podkładu, kremowość konsystencji ale mam cerę jaką mam i niestety potrzebuję nieco mocniejszego krycia, by czuć się komfortowo na co dzień.
Opakowanie jakie jest każdy widzi - raczej zwyczajne, choć prezentuje się estetycznie ja preferuję szklane buteleczki z pompką.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect