12/19/2018 0

Yankee Candle ➤ Christmas Magic


Świąteczna magia - to dla mnie ten wyjątkowy grudniowy klimat, atmosfera, prószący śnieg za oknem, kubek grzanego wina w dłoni i zapachy. Ich nigdy nie może zabraknąć.Tradycyjny zapach Świąt. Połączenie magicznej woni kadzidła i aromatu jodły balsamicznej wprowadzi ciepły, świąteczny nastrój do Twojego domu.

NUTY ZAPACHOWE
Nuty głowy: mandarynka, bergamotka, eukaliptus
Nuty serca: jodła balsamiczna, olejek sosnowy, kadzidło, świerk
Nuty bazy: drzewo cedrowe, brzoza

Zapach pochodzi z kolekcji Q4 2017.


Christmas Magic to magiczna esencja świąt zamknięta w małym kawałku wosku. To jedyny zapach tak silnie kojarzący mi się ze świętami. Jedyny tak wyjątkowy aromat, którego zabraknąć w moim domu nie może. To zapach słodki i złożony, to też zapach bardzo aromatyczny, a jednak pozbawiony cynamonu. Przepięknie przeplatają się w nim słodkie owocowe nuty mandarynki i świeżej bergamotki, choinki, a gdzieś w tle można wyczuć przebijającą się woń kadzidła. Jest w nim więc wszystko - mandarynki, choinka i woń z kominka. Rozpalony na świątecznym stole nie będzie nikogo drażnił i nikomu przeszkadzał. Cudownie podbije wyjątkowość chwil i dzięki swojej przepięknej etykiecie, słój będzie wyjątkową ozdobą świątecznego stołu. To w moim odczuciu idealny zapach na prezent i idealny zapach jeśli poszukujemy czegoś typowo świątecznego.
Trudno mi w tej chwili wyobrazić sobie bardziej świąteczny i bardziej klimatyczny zapach od tego.

Jeśli szukacie typowo świątecznych zapachów zapraszam Was na mojego bloga po więcej. Znajdziecie je w zakładce Blogmas i w zakładce Yankee Candle

Moi grudniowi faworyci wszechczasów to:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect