12/27/2018 0

Horfes ➤ Kryształowe mydło bursztynowe


Wyjątkowe mydło z wyciągiem z bursztynu, działa pielęgnująco i nawilżająco, a przy tym jest w 100% naturalne i wyprodukowane ręcznie. Wygląda fenomenalnie.
Bursztynowe mydło wytwarzane ręcznie, wyłącznie z naturalnych składników.
Aktywny wyciąg z bursztynu (10%) pielęgnuje ciało, odżywiając je i nawilżając. Zawarte w mydle aminokwasy i składniki mineralne działają odżywczo, spowalniając procesy starzenia się skóry. Naturalny, odświeżający zapach bursztynu działa kojąco i relaksująco jeszcze długo po przyjemnej kąpieli.


21/12/2018

Bursztynowy kryształ
HORFES
Mydło Horfes to naturalne mydełko, którego bryła przypomina kryształ. Wydawałoby się, że to niepraktyczny kształt, ale w praktyce sprawdza się bardzo dobrze. W dodatku na mydelniczce w łazience prezentuje się świetnie. Podoba mi się ten nieoczywisty kształt i nowoczesna forma, której daleko do standardowej kostki mydła.

Jeśli chodzi jednak o właściwości tego mydła tutaj jego wyjątkowość się kończy. Jak dla mnie to jedno ze zwykłych mydeł, które poza tym że delikatnie się pieni i myje nie robi nic poza tym.
Owszem, nie wysusza skóry (to już coś;). Jednak jego zapach mocno mnie rozczarował, może dlatego, że spodziewałam się czegoś innego. Pachnie zwyczajnie, delikatnie, trochę nijak.

Horfes 19,90zł

      

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect