11/16/2018 0

The Body Shop ➤ Żel pod prysznic ➤ Strawberry, Satsuma

 

Pachnąca pielęgnacja jesienią, to jak widać nie tylko cynamon, wanilia i czekolada. Ja raczę się ostatnio owocami - soczystymi i świeżymi. Bardzo pysznymi! SASTSUMATa seria najlepiej sprawdzi się w pielęgnacji skóry normalnej i suchej. Ma energiczny zapach cytrusowy, i zawiera tłoczony na zimno olej Satsuma z Argentyny. W każdym maśle znajduje się olej aż z 300 mandarynek! Olej Satsuma zawarty uzupełnia poziom nawilżenia skóry, pozostawiając ją miękką i gładką. Sok z mandarynki Satsuma bogaty w witaminę C, potężny przeciwutleniacz, który chroni i odżywia skórę, zapewnia przyjemnie ostry zapach oraz nadaje pomarańczowy kolor produktu. Olejek pomarańczowy odświeża i dodaje energii, zapewnia naturalny, słodki zapach cytrusowy.

Odświeżający żel oczyszczający. Pieni się w kąpieli lub pod prysznicem, aby pozostawić uczucie czystej, miękkiej i pachnącej skóry.STRAWBERRY

Linia do pielęgnacji ciała Strawberry jest najlepsza dla skóry suchej. Posiada słodki, owocowy zapach, oraz zawiera olej tłoczony na zimno z nasion truskawek z Polski, który pomaga złagodzić skórę.
Chodząc po alejach supermarketu, aby kupić truskawkowy dżem bez ziaren, jeden z naszych pracowników zastanawiał się, co się dzieje z nasionami truskawek? Podczas dochodzenia ich przydatności rozmawialiśmy z największymi producentami dżemu i zapytaliśmy, co się dzieje z nasionami – okazuje się, że zostają wyrzucone! Te nasiona mogą być wyciskane, aby otrzymać bajecznie owocowy olej, który jest tak dobry dla skóry. Więc odbieramy nasiona od producentów dżemów i wyciskamy je, aby wydzielić olej, którego używamy w naszej ofercie Strawberry.


10/10/2013

Soczysta pielęgnacja
The Body Shop
STRAWBERRY
Truskawka Body Shop jest piękna, soczysta, aromatyczna, ale sztuczna. Bardzo słodka ale też bardzo trwała. Jej zapach na skórze utrzymuje się wiele godzin. Unosi się też w całej łazience podczas kąpieli.

SATSUMA
Satsuma to zaś zapach wyjątkowy. Soczysty, lekko kwaśny, lekko cierpki ale bardzo przyjemny i orzeźwiający. Idealny na poranny prysznic. Mandarynka w tym wydaniu jest jak te pierwsze w sezonie - jeszcze kwaśne, ale wyjątkowo pachnące.

Oba żele natomiast mają gęste konsystencje, świetnie się pienią i nie wysuszają skóry. Ich skład może nie jest najdelikatniejszy ale nie podrażnia. W ich przypadku główną rolę, nie oszukujmy się - odgrywa zapach. I ja ten zapach kupuję, bo lubię jak podczas, i po kąpieli moja skóra intensywnie pachnie.
Opakowania - niezbyt praktyczne, ale ładne, przezroczyste, żele intensywnie kolorowe.

Poznajcie również truskawkowy peeling


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect