10/24/2018 0

L'oreal ➤ Magiczna moc olejków ➤ Krem myjący 3 in 1


Podobno co do wszystkiego... to do niczego. A ja po raz kolejny uświadomiłam się w tym przekonaniu. I po raz kolejny przekonałam, że nie dla mnie takie produkty...

Pielęgnacja moich włosów spędza mi sen z powiek odkąd pamiętam. Są po prostu nie do ogarnięcia... Nie lubię o nie dbać, bo cokolwiek bym nie zrobiła, ich stan w ogóle się nie poprawia. A jedynie pogarsza. Od lat suszę, prostuję i takie są efekty...


"Rewolucja w pielęgnacji włosów od Elseve. Szampon, odżywka, intensywna pielęgnacja – teraz to wszystko w jednym Low Shampoo 3w1. Stworzony z myślą o włosach suchych i uwrażliwionych, myje, ułatwia rozczesywanie i intensywnie odżywia. Formuła delikatnego, niskopieniącego kremu myjącego bez siarczanów* zapewnia aż 2 x więcej odżywienia**. Wzbogacona o 6 olejków kwiatowych oferuje niezwykłą przemianę włosów suchych i uwrażliwionych."
  

Low ShampooTo niskopieniący krem myjący włosy. 3 w 1, czyli innowacyjne połączenie 3 produktów w 1. Szamponu, maski i odżywki. "Low shampoo" to nowa generacja szamponów. W przeciwieństwie do tradycyjnych szamponów, nie tylko oczyszcza, ale też odżywia i pielęgnuje włosy. Ponadto nie wysusza , nie plącze i się nie pieni. Low Shampoo Krem Myjący 3 w 1 nie zawiera składników pieniących uznawanych za szkodliwe w tym SLS.

Jak go używać? Producent zaleca nakładać od 10 do 15 pompek kremu myjącego na wilgotne włosy (w zależności od ich długości). Produkt rozprowadzamy na włosach z odrobiną wody, od nasady aż po końce. Czekamy 3 minuty i... gotowe!24/10/2018

Krem myjący włosy
L'oreal
Low Shampoo Krem Myjący 3 w 1 od Elseve występuje w trzech wersjach: Total Repair 5 dla włosów zniszczonych, Magiczna Moc Olejków dla włosów suchych oraz Color-Vive dla włosów farbowanych. 

Jego konsystencja w porównaniu do tradycyjnego szamponu jest dużo bardziej treściwa i dużo bardziej gęsta. Podczas nakładania na włosy można odnieść wrażenie, jakby nakładać nie szampon, a odżywkę. Jak też już napisałam Low Shampoo nie pieni się. Z jednej strony ułatwia to aplikację i zapobiega plątaniu włosów, z drugiej jest dla mnie dość problematyczne. Do plusów takich produktów muszę zaliczyć to, że znacznie ułatwiają pielęgnację włosów skracając czas, który musimy przeznaczyć na wieloetapową pielęgnację róznymi produktami. Super sprawa dla osób zabieganych, które nie chcą rezygnować z odżywiania włosów.
 Szampon pozbawiony jest również SLSów, więc jego skład można uznać za mniej szkodliwy. 

Działanie tego szamponu 3in1 na moich cienkich i rzadkich włosach, a do tego zniszczonych testowałam przez kilka tygodni, na różne sposoby. Niestety w moim przypadku efekt był zawsze taki sam...  Moje włosy po umyciu tym produktem są oblepione, obciążone i przetłuszczone. A przynajmniej tak właśnie wyglądają.
Owszem, są błyszczące, miękkie i widocznie odżywione, ale jednocześnie bardzo obciążone i oklapnięte. A to dla mnie nie do przyjęcia. A tym bardziej nie w codziennej pielęgnacji.

Krem znajduje się w dużej plastikowej butelce 400 ml z pompką, więc super praktyczne rozwiązanie.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect