8/18/2018 0

Oillan Balance ➤ Nawilżający żel do mycia ciała

Delikatna, sucha skóra? Jest na to pewne rozwiązanie... nawilżanie. Koniecznie regularne. A już zwłaszcza pod prysznicem! To właśnie po kąpieli skóra jest bardziej sucha.Delikatna formuła preparatu oparta na łagodnych substancjach oczyszczających (nie zawiera mydła, SLS, SLES, ALS), dzięki czemu nie narusza naturalnej bariery ochronnej skóry. Betaina i gliceryna intensywnie nawilżają skórę, chroniąc ją przed przesuszeniem. Kwas mlekowy delikatnie zmiękcza i wygładza skórę. D-pantenol łagodzi podrażnienia oraz przywraca komfort.


10/10/2013

Żel nawilżający
Oillan
Nigdy nie miałam żadnych chorób skóry, do AZS mi daleko. Niestety pewne partie mojego ciała wymagają częstego nawilżania. Nie zawsze jest czas na nakładanie ulubionego masła czy balsamu, wtedy z pomocą przychodzi właśnie ten żel. Już podczas kąpieli pielęgnuje i dba o dobry stan skóry. Jest wyjątkowo delikatny, nie pieni się mocno, a w zasadzie to bardzo słabo. Nie podrażnia skóry, nie alergizuje. Po kąpieli nie ma konieczności smarowania ciała litrami balsamu. Skóra nie jest ściagnięta. Ale... ja uwielbiam kiedy moja skóra po kąpieli pięknie pachnie!
Ten żel... nie pachnie wcale. Owszem to ogromny plus dla alergików, a nawet dla ciężarnych (służył mi w tym okresie). Jednak dla mnie prysznic, podczas którego nie unosi się żaden zapach jest raczej kiepski.

O ile brak zapachu nie jest dla kogoś problemem... to bardzo dobry produkt!


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect