4/10/2018 0

Wytwórnia mydła ➤ Różana półkula kąpielowa


Romantyczna kąpiel, pełna płatków kwiatów - relaksująca i pachnąca. A wszystko za sprawą małej, niepozornej kuli - Wytwórnia Mydła.

Pięknie pachnąca, delikatnie musująca półkula do kąpieli. Wrzucona do ciepłej wody delikatnie musuje, uwalnia odżywcze składniki i cudowny zapach. Po wyjściu z wanny wystarczy delikatnie osuszyć skórę i będzie ona odżywiona, nawilżona.

Ingredients (INCI):Sodium bicarbonate, Citric Acid, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Rosa Damascena Flower, Parfum.


10/10/2013

Romantyczna kąpiel
Wytwórnia mydła
Kocham gorące kąpiele i długie wylegiwanie się w wannie. Nawet jeśli nie zawsze służy to mojej skórze to nie znam lepszego sposobu na relaks. Jednym z moich ulubionych kąpielowych umilaczy są właśnie musujące kule. Póki co nie znam lepszych od tych z Lush'a, ale dzielnie poszukuję.
Tym razem w moje ręce trafiła różana kula, a raczej półkula musująca z Wytwórni Mydła. Półkula idealnie wystarcza na jedną kąpiel. Jest dość mocno zbita, trudno ją skruszyć, czy podzielić, więc pozostaje wrzucić całość do wanny. Po wrzuceniu do wanny musuje i pachnie, nie wytwarza piany. Znajdujący się w składzie olej ze słodkich migdałów nie zmiękcza znacząco wody, ale sprawia, że skóra po kąpieli nie jest wysuszona. 
Kula obłędnie pachnie różami. Mocno kwiatowo, świeżo i wcale nie babcinie ;) Tutaj jednak jestem pewna, że to nie zapach dla każdego. Zapach jest bardzo intensywny i unosi się w powietrzu podczas kąpieli. Kula jest przepełniona drobnymi płatkami kwiatów. Sądziłam, że powinny być większe i pięknie unosić się na wodzie, ale jednak mają co najmniej jedną ogromną zaletę. Nie zapychają odpływu.
Niby zwyczajna ta kula, ale też kosztuje kilka złoty i uważam, ze jest dużo fajniejsza od choćby niedawno recenzowanych kuli z Delia.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect