4/08/2018 0

Makeup Revolution ➤ Rose Gold Pomadka ➤ DIAMOND LIFE


Piękny, intensywny odcień, który tylko wydaje się taki ponury. W rzeczywistości okazuje się przepięknym kolorem, na cały rok!

Odcień

Diamond Life to kolor, który jak tylko zobaczyłam stwierdziłam, że nie będzie dla mnie. I pewnie nie tylko ja tak pomyślałam. Ciemny, bardzo ciemny, śliwkowy odcień. Taki jedynie na deszczową, ponurą jesień. Dla odważnych. Tak mi się wówczas wydawało. 
Pierwszy swatch i zaskoczenie, szok. No takiego przeobrażenia się nie spodziewałam. Z ciemnej, niedostępnej śliwki taki piękny, żywy kolor! Coś na pograniczu maliny, wiśni i burgundu. Jest przepiękny! Odważny, intensywny ale niesamowicie kobiecy. Ożywi każdy makijaż! Jestem fanką tego koloru.


Trwałość/ Konsystencja

Szminka ma miękką, kremową konsystencję o pięknej pigmentacji. Wykończenie satynowo- matowe o średniej trwałości. Wytrzyma picie, drobne przekąski, ale nie tłusty obiad. Lubi się ścierać, ale robi to w sposób subtelny i niezauważalny. Po prostu blednie. Nie zasycha na ustach, nie wysusza ich i nie podkreśla suchych skórek. Nie wychodzi poza kontur ust, nie rozmazuje się. 

Swatche

Opakowanie

Piękne różowe złoto, choć jest marnej jakości prezentuje się wyjątkowo. I to nie tylko na zdjęciach ;) Oczywiście palcuje się, rysuje, a w torebce potrafi otworzyć, ale uroku jej odmówić nie mogę.


Cena/ Dostępność
sklepy internetowe - ok 15złBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect