3/19/2018 0

Yankee Candle ➤ Zapachy miesiąca na II połowę 2018
6 zapachów których cena w II półroczu 2018 zostanie obniżona o 25%.  Czy jest na co czekać... ? Zobaczcie sami.

Zapachy miesiąca


Czyli... zapachy, których cena zostanie obniżona o 25%. Dotyczy to zarówno wosków jak i świec we wszystkich rozmiarach. Zobaczcie, więc czy jest na co czekać... 

Lipiec


Wakacje rozpocznie iście owocowy duet. Truskawkowe lody - Summer Scoop i soczyste, tropikalne mango - Mango Peach Salsa. Według mnie to bardzo atrakcyjna i kusząca propozycja. Zapachy są co prawda dostępne już od dawna ale może to właśnie odpowiedni moment na nadrobienie świecowych zaległości?
Sierpień


Sierpniowe zapachy miesiąca to dwa bestsellery. Cudownie aromatyczny - Lake Sunset i męski, bardzo intensywny - Midsummer Night. Kolejna rewelacyjna propozycja! Moim zdaniem trafiona w punkt! Zdecydowanie jest na co polować! 
Wrzesień

Wrzesień przyniesie dwa zapachy, których premiery miały miejsce na prawdę niedawno! To idealne zapachy na ten okres. Znów trafione w punkt. Cudownie soczyste Mulberry & Fig Delight oraz niezwykle kremowy, otulający niczym krem Nivea- Warm Cashmere.  Jestem pod wrażeniem!


Pazdziernik
Pazdziernik nie trafił w punkt moich świecowych ulubieńców ale i tak zapowiada się ciekawie. Przede wszystkim idealnie na obecną porę roku. Jesienny, liściasty - Autumn Glow i kremowe masło shea- Shea Butter. 


Listopad

Listopadowe chłody powoli wprowadzą nas w świąteczne, grudniowe klimaty. A wszystko za sprawą dwóch typowo mroźnych, zimowych zapachów. Christmas Magic, zapach z ubiegłorocznej kolekcji świątecznej i cudownie mroźny-

Winter Glow,
Grudzień


Ostatnia propozycja to znów bestsellery. Crackling Wood Fire z pewnością przygarnę. To cudny zapach z ubiegłorocznej kolekcji świątecznej. I niezwykle pudrowy i słodki Snow in Love. Idealny na zimowe chłody.

 Który miesiąc jest Waszym faworytem? Skorzystanie z promocji?Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect