3/15/2018 0

The Balm ➤ Batter up ➤ Cień do powiek w odcieniu Outfield


Moje znikome umiejętności makijażowe w zderzeniu z cudownie miękką formułą cienia w kredce... The Balm -Batter Up w odcieniu zgniłej zieleni.
BATTER UP - Long Wearing Eyeshadow Stick marki The Balm. Cień do powiek w sztyfcie. Posiada długotrwałą formułę, która utrzymuje się na skórze przez cały dzień. Ponadto, umożliwia stopniowanie intensywności koloru. Wykręcany mechanizm zapewnia bezproblemową aplikację. Metaliczne wykończenie prezentuje się bardzo efektownie i elegancko. Produkt dostępny w 7 modnych odcieniach, które pozwolą na stworzenie zarówno dziennych, jak i wieczorowych make-up'ów.

  • Cień do powiek o metalicznym wykończeniu.
  • W sztyfcie.
  • Posiada wykręcany mechanizm.
  • Kremowa formuła łatwo się rozprowadza oraz utrzymuje a skórze przez długi czas.
Kolor

Outfield to odcień, który nazwałabym militarną zielenią. Jest ciemny, trochę zgniły. Na powiekach nawet bez nałożenia bazy ma bardzo dobrą pigmentację, jest niezwykle kremowy, bardzo przyjemnie się aplikuje. Równie dobrze współpracuje z innymi kremowymi cieniami, świetnie się blenduje. Dzięki swojej miękkiej konsystencji nie osypuje się podczas nakładania.

Produkt dostępny w 7 wersjach kolorystycznych.
- MOONSHOT - jasny, perłowy róż z beżowymi tonami, 
- CURVEBALL - miedziane złoto,
- SHUTOUT - chłodne złoto,
- DUGOUT - brąz,
- PINCH HUTTER - jasny fiolet,
- SLUGGER - ciemny fiolet,
- OUTFIELD - ciemny, przygaszony oliwkowy,

- NIGHT GAME - czarny.

Trwałość

Cień na powiekach utrzymuje się bardzo dobrze, w zależności od produktów, z którymi go łączę, nie znika z powiek i nie transferuje w inne miejsca. Aplikator

To pierwszy w moich rękach cień w kredce, który aplikuje się z niesamowitą łatwością. Oczywiście w głównej mierze dzieje się tak za sprawą miękkiej konsystencji kredki, ale w tym przypadku taki aplikator sprawdza się rewelacyjnie. Aplikacja jest szybka, bardzo prosta i nie wymaga specjalnych umiejętności. Oczywiście kredka ma swój specyficzny kształt, więc nie pozwala na precyzyjną aplikację w konkretne miejsce, ale przy nakładaniu na większą część powieki sprawdza się świetnie.

Cena/ Dostępność

około 60 zł/ www.ladymakeup.pl


Bardzo żałuję, że przez swoje znikome umiejętności makijażowe nie potrafię w pełni wykorzystać jej ogromnego potencjału. A i kolor, który posiadam nie nadaje się do każdego, dziennego makijażu. Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect