3/17/2018 0

SinSkin ➤ złoty eyeliner w płynie, nr 221Jedna z nowszych marek makijażowych na rynku. Filozofią SINSKIN jest łamanie konwencji i szukanie nowych wyzwań w kreowaniu makijażu, w czym pomóc mają nam jej kosmetyki. Intrygujące?

Eyeliner w płynie o niezwykle precyzyjnym i elastycznym aplikatorze, który zapewnia wykonanie idealnej kreski. Dzieki profesjonalnej, wodoodpornej formule efekt utrzymuje się bez rozmazywania nawet do 24 godz. nawet do 24 godz. Makijaz jest łatwy do usuniecia przy pomocy delikatnego płynu do demakijazu. Testowany DERMATOLOGICZNIE i OFTALMOLOGICZNIE.

Kolor

Według mnie to bezbarwny eyeliner pełen złotych drobinek. Kolor jest delikatny, połyskliwy, półtransparentny i sprawdzi się w makijażu wieczorowym. W praktyce jednak jest na tyle delikatny, że czasem wymaga dokładania kilku warstw, by był w ogóle widoczny. Najlepiej prezentuje się nałożony na kolor bazowy. Na przykład na czarny eyeliner, czy choćby matowy cień do powiek. Ten transparenty kolor sprawia, że efekt finalny nie jest tandetny.

Trwałość

Podczas nakładania wydaje się bardzo płynny, ale jak się okazuje już po kilku sekundach, staje się niewiarygodnie trwały. Zastyga w okamgnieniu i jest nie do ruszenia. Wodoodporna formuła gwarantuje wysoką trwałość nawet przez kilkanaście godzin. Jego trwałość wyjątkowo mnie zaskoczyła.

Aplikator

Aplikator jest cieniutki, miękki i elastyczny, pozwala na prostą i precyzyjną aplikację bez żadnego problemu. Dzięki temu, że ma pół transparetny kolor, bez obaw o efekty malowania, może go używać nawet taki laik ja ja.

Cena / dostępność

54,99zł / RossmannBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect