3/30/2018 0

Luvos ➤ Wegańska maseczka oczyszczająca z wyciągiem z szałwi


Maseczka oczyszczająca doskonale sprawdzi się przy codziennym oczyszczaniu skóry. Została wzbogacona w cynk oraz wyciąg z oczaru wirginijskiego, które w połączeniu z szałwią perfekcyjnie oczyszczają skórę i regulują wydzielanie sebum. Maseczka oczyszczająca bazuje na glince Luvos. Doskonale sprawdzi się przy codziennym oczyszczaniu skóry. Została wzbogacona w cynk oraz wyciąg z oczaru wirginijskiego, które w połączeniu z szałwią perfekcyjnie oczyszczają skórę, regulują wydzielanie sebum i wygładzają powierzchnię skóry. Zawarty w maseczce organiczny olejek z pestek moreli zapewnia skórze odpowiedni poziom nawilżenia oraz poprawia jej elastyczność. Systematyczne stosowanie maseczki poprawia wygląd skóry, dodaje jej blasku oraz widocznie wygładza. 

Czym jest glinka Luvos®?

Glinka Luvos® to w 100% naturalny less, będący unikalną mieszanką minerałów i pierwiastków śladowych. Te pokłady lessowe mają swoje źródło w okresie zlodowaceń plejstoceńskich. Zostały utworzone w wyniku procesów eolicznych na terenie Skandynawii i Niemiec. Less, na bazie, którego produkowane są kosmetyki z glinką Luvos®, jest pylastą skałą osadową. Poprzez suszenie w wysokiej temperaturze (130°C) oczyszcza się go z bakterii, a następnie sprowadza do postaci drobnoziarnistego proszku – cząsteczki o wielkości jednej tysięcznej milimetra. Powstały w ten sposób proszek mineralny – glinka, jest produktem czysto naturalnym, bez chemicznych lub innych dodatków.

Produkt wegański, testowany dermatologicznie, certyfikowany BDIH.10/10/2013

Glinka Luvos
Luvos
Myślę, że nie tylko dla mnie glinka Luvos była zaskoczeniem. Nie spodziewałam się, że jest tak... wyjątkowa ;) Jednak to nie opis producenta, a faktyczne działanie ma tutaj znaczenie. Glinka Luvos ma bardzo delikatny, praktycznie niewyczulany ale przyjemny zapach (nie taki typowo glinkowy, ziemisty). Jednak już jej konsystencja jest gładka, kremowa, po prostu glinkowa - świetnie się nakłada. Na buzi delikatnie zastyga, nie tworząc skorupy (jak zawsze zaznaczam, że należy unikać całkowitego zastygania maseczek na bazie glinki).
Zmywa się opornie - jak na glinkę przystało. Jednak jej działanie, mogę ocenić jedynie pozytywnie. Maseczka oczyszcza i odświeża skórę. Wyrównuje koloryt. Po zmyciu skóra nie jest przesuszona, ani podrażniona. Pory są zwężone, cera promienna i gładka. Mnie ten efekt, nawet jeśli krótkotrwały bardzo odpowiada.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect