3/02/2018 0

Bania Agafii ➤ Ziołowy peeling do ciała


Naturalna ziołowa pielęgnacja i oczyszczanie. Odpowiednie dla skóry suchej i wrażliwej. Bogactwo wyjątkowych składników... - Bania Agafii - ziołowy peeling do ciała.Produkt stworzony z naturalnych ziół syberyjskich oraz olejów organicznych. Idealnie nadaje się do skóry wrażliwej, zapewniając jej odpowiednie oczyszczenie, odświeżenie oraz właściwe nawilżenie. Dodatkowo wygładzi również powierzchnię skóry. 

SKŁAD
Aqua, Lauryl Glucoside, Carbomer, Potassium Hydroxide, Solidago Odora Powder (nawłoć), Rodiola Guadrefida Root Powder (różeniec górski), Inula Helenium Powder (oman wielki), Polyethylene, Melissa Officinalis Powder (melisa lekarska), Adonis Sibirica Leaf Powder (miłek syberyjski), Organic Borago Officinalis Oil (organiczny olej ogórecznika lekarskiego), Tocopherol, Chlorophyllin-Copper Complex, Parfum. 
02/03/2018

Takie... nic. 

Peeling babuszki ma niestety po raz kolejny zbyt mało treściwą konsystencję... Jest żelowa, widać w niej ziarenka i różne drobinki ale one jedynie masują skórę, a nie oczyszczają. Nawet dla mojej suchej skóry działanie okazało się być zbyt delikatne... W dodatku peeling nie pachnie ani trochę przyjemnie. Mimo, że lubię ziołowe, naturalne zapachy ten niestety nie zachwyca. Podobnie jak wydajność, która przez mało treściwą konsystencję po prostu szybko się zużywa. Peeling starczył mi na max 2 tygodnie używania co 2-3 dni.

Efektów nie zauważyłam w zasadzie żadnych. Skóra chwilę po umyciu była przyjemnie miękka, nie wysuszona i gładka, ale nie trwało to długo.
Opakowanie standardowe - praktyczne, estetyczne, idealne do walizki. Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect