3/18/2018 0

Bania Agafii ➤ Mydlano- brzozowy scrub do ciała


Oczyszcza, odświeża i całkiem skutecznie peelinguje skórę, pozostawiając ją gładką i zmiękczoną. Ma jednak jeden poważny minus...Scrub z ziół, znanych na Syberii z myjących właściwości, stworzony do głębokiego, ale delikatnego oczyszczenia. Naturalne składniki zachowują naturalne PH skóry, nie wywołują uczucia ściągania.

➤ Pączki i nasiona mandżurskiej brzozy  - usuwają zrogowaciały naskórek, aktywnie regenerują.
➤ Pokrzywa biała – łagodzi, wzmacnia ochronne właściwości skóry
➤ Dziki majeranek - zawiera oleje eteryczne, witaminy i flawonoidy, uspokaja skórę, przywraca naturalną gładkość i zmiękcza
➤ Organiczny ekstrakt mydlnicy lekarskiej - jest tradycyjnym środkiem do głębokiego oczyszczenia skóry

 

Skład INCI: Aqua, Lauryl Glucoside, Acrylates/Vinyl Neodecanoate Crosspolymer, Potassium Hydroxide; Betula Manshurica Seed Powder (pączki i nasiona mandżurskiej brzozy), Lamium Album Powder (biała pokrzywa), Origanum Vulgaris Powder (dzikie oregano), Organic Saponaria Officinalis Extract (organiczny ekstrakt mydlnicy lekarskiej), Polyethylene, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Glycerin, Sorbic Acid, Citric Acid, Chlorophyllin-Copper Complex, Parfum.


25/02/2018

Wreszcie konkretnie.
Bania Agafii
Scrub brzozowy w porównaniu do wcześniej przeze mnie stosowanych peelingów jest zdecydowanie najmocniejszy i najefektywniejszy w swoim działaniu.
Jego niezbyt gęsta, żelowa konsystencja, pełna jest maleńkich ścierajacych drobinek, które mimo swego rozmiaru są dość ostre. Dzięki temu scrub porządnie oczyszcza skórę, peelinguje ją i usuwa martwy naskórek. Skóra po takim zabiegu jest zdecydowanie gładsza i z pewnością dokładnie oczyszczona.
Scrub nie pozostawia po sobie na skórze żadnego filmu, ani tłustości. 
Jego minusem jest wydajność i zapach- stosowany do całego ciała wystarczy na zaledwie 3-4 użycia. A zapach jest dla mnie po prostu wstrętny... ;D To taka zgniła mieszanka polnych nasion i ziół.

Recenzja pozostałych peelingów: Bania Agafia.
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect