2/26/2018 0

Zimowe spotkanie blogerek w Chełmie ➤ 17.02.2018Jak się okazuje blogerskie spotkania z przyjaciółkami po fachu mogą mieć szczytny cel. Tym razem zbierałyśmy pieniążki dla Stowarzyszenia Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt w Chełmie. 

 

Spotkania w Chełmie to już nasza blogowa tradycja, przynajmniej raz w roku dziewczyny starają się zorganizować i zmobilizować nas do działania. Niezastąpione Klaudia i Marta jak zwykle dały radę! Spotkanie tym razem odbyło się w Restauracji Lwów (Hotel i Restauracja Lwów). Bardzo eleganckie wnętrza, klasa i wysoki poziom obsługi. A jedzenie... co tu dużo mówić. Tradycyjne, polskie dania, wśród których całe szczęście nie znalazła się pizza i frytki. Było pysznie! Będąc w Chełmie, miejcie to miejsce na uwadze.


Spotkanie jak zawsze minęło zanim zdążyłam się zorientować, choć było dla mnie wyzwaniem... dałam radę. Głównie za sprawą Żanety, która oprócz tego, że dostarczyła mnie na spotkanie, dźwigała ciężary, to jeszcze odstawiła pod sam dom! Dzięki Ci kochana bardzo!

Stowarzyszenie na rzecz którego odbyła sie licytacja upominków Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt w Chełmie zajmuje się bezdomnymi, porzuconymi zwierzętami. To właśnie dla tych małych istot, dzięki uprzejmości firm zebrałyśmy prawie 1400 zł. Cała ta kwota trafiła już na konto stowarzyszenia.Sponsorzy licytacji:
Pozostałe upominki zostały ufundowane przez:
A ze sobą do domu przywiozłam...     
Oprócz mnie w spotkaniu udział wzięły MałgosiaAgnieszkaOlaSylwiaDianaKarolinaŻanetaWiola i Magda.

Dziękuję dziewczyny za cudownie spędzony czas! A Żanetka Tobie za komfortową podróż!Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect