2/13/2018 0

WoodWick ➤ Vanilla SolWosk z najnowszej kolekcji WoodWick - Artisan to połączenie ciepłej wanilii i świeżego jaśminu. Zapowiada się subtelnie, delikatnie... Jak jest faktycznie?Ciepła wanilia i zmysłowy jaśmin podkreślone odrobiną soli morskiej


Vanilla Sol


Choć kiedyś się o to nie podejrzewałam, muszę przyznać, że uwielbiam waniliowe aromaty... W każdej postaci, zarówno tej słodkiej i mdlącej jak i subtelnej i eleganckiej. Vanilla Sol to zapach, który oprócz wanilii skrywa w sobie nuty jaśminu i soli morskiej. Już na początku przypadł mi do gustu czarując swoją delikatnością. Niestety po odpaleniu z magicznego zapachu nie pozostało wiele... Okazało się, że a i owszem jest delikatny, ale tak delikatny, że praktycznie niewyczuwalny. Może się topić i topić w kominku, a ostatecznie i tak niewiele z niego zostaje... Nie spodziewałam się tego, biorąc pod uwagę, że to wosk z najnowszej kolekcji, która dopiero co pojawiła się na rynku. A do kominka wrzuciłam jednorazowo połowę opakowania wosku, czyli naprawdę sporo.

Nie wiem jak z intensywnością pozostałych wosków z tej kolekcji, ale póki co jestem rozczarowana... Sam wosk ma też inną konsystencję niż do tej pory, jest znacznie bardziej miękki, bardziej plastyczny, topi się już w kontakcie z ciepłem dłoni. 


Znacie markę WoodWick?


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect