2/18/2018 0

Catrice ➤ Glam & Doll ➤ Tusz do rzęs


Tusz do rzęs stanowi nieodzowny element każdego makijażu. Nawet jeśli zdarza nam się nie podkreślić ust, czy nakładać podkładu, podkreślone rzęsy robią w zasadzie... wszystko. 

Ciąg dalszy success story! Nowy członek rodziny Glam & Doll ma głęboko czarną formułę, która zwielokrotnia rzęsy dla uzyskania efektu sztucznych rzęs. Podkręcona silikonowa szczoteczka uchwyci każdą rzęsę i delikatnie ją uniesie, zapewniając jednocześnie rozdzielenie bez sklejania i grudek. Dla efektu intensywnego podkreślenia rzęs.
  • Efekt sztucznych rzęs
  • Podkręcająca szczoteczka
  • Intensywnie czarna formuła
  • Produkt vegański

Maskara Glam & Doll ma zapewnić efekt sztucznych rzęs. Zagęścić je, przedłużyć i pogrubić. W rzeczywistości jej formuła ma głęboko czarny kolor, jest niezbyt gęsta, długo schnie i bardzo (!) lubi się odbijać na powiekach. Delikatnie wydłuża i pogrubia rzęsy, bez efektu wow. Jest to bardzo naturalny efekt, którego nie porównałabym z efektem sztucznych rzęs. Ani maksymalnie nie pogrubia, ani nie wydłuża. To co robi pięknie i skutecznie to rozczesuje i rozdziela. Najmniejsze i najkrótsze rzęski ładnie podkreśla, ale nie oblepia. Niestety jej ogromnym minusem jest fakt, że po kilku(nastu) godzinach lubi się osypywać... Nie kruszy się, ale gwarantuje efekt pandy, pięknie podkreślając cienie pod oczami :D I tego nie jestem już w stanie jej wybaczyć...

Istnieje jednak nadzieja, że jej wodoodporna siostra nie robi takich rzeczy ;)

Szczoteczka prezentuje się i sprawdza rewelacyjnie jeśli chodzi o rozczesywanie i rozdzielanie rzęs. Dzięki niej, na rzęsach nie pojawiają się grudki ani nadmiar tuszu. Jej mocno wygięta silikonowa szczoteczka chwyta rzęsy już od nasady. Dzięki swoim rozmiarom nie sprawia trudności podczas malowania rzęs w kącikach, a jej kształt ładnie dopasowuje się do kształtu oka. Jak dla mnie taką szczoteczkę mógłby mieć każdy tusz.


Jak łatwo zauważyć tusz prezentuje się wyjątkowo ładnie i elegancko. Opakowanie ma oryginalny kolor, który się nie ściera i atrakcyjny kształt. Jest solidne i nie straszne mu żadne upadki ;) To typowo drogeryjny tusz, z niskiej półki cenowej - przystępnej dla każdego. Jego cena waha się od 12 do 16zł.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect