2/17/2018 0

Blemishes Be Gone ➤ Różana maseczka w płachcie


Intensywnie pachnąca różami, rewelacyjnie zmiękczająca i delikatnie nawilżająca maseczka w płachcie - Blemishes Be Gone.


Our facial treatment masks are formulated for at-home spa results. Cleanse face and remove any makeup. Open mask and gently place on clean, dry skin. Wear a mask for 20 minutes and relax as your skin is nourished and revitalised. Remove mask, rinse skin clean, and enjoy youthful, radiant skin!.

SKŁAD: Aqua (water), Hydrolyzed Collagen, Rosa Rugosa Flower Extract, Glycerin, Betaine, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Tocopherol, Sodium Ascorbate, Allantoin, Fragrance.10/10/2013

Pachnąca różami
Blemishes Be Gone
Ta cudownie różana maseczka jak się nie mylę była prezentem od kochanej Mazgoo. Jakiś czas zalegała mi w zapasach, aż w końcu nadszedł jej dzień. 
To typowa maseczka w płachcie- wyjątkowo miękkiej, dobrze nasączonej i ładnie przylegającej do twarzy. W tym przypadku nawet otwory na oczy i usta są wycięte w odpowiednim miejscu.
Maseczka bardzo intensywnie pachnie wodą różaną. Jeśli nie lubicie zapachu róż to nawet nie próbujcie... Nawet dla mnie był chwilami drażniący. Podejrzewam, że naturalny ekstrakt z róży jest dodatkowo wzmocniony ostatnim składnikiem (fragrance).
Po upływie 20 minut i zdjęciu maseczki cera jest widocznie rozjaśniona, wygląda świeżo, jest miękka i gładziutka. Pozostałości po maseczce zostawiłam do wchłonięcia. Na twarzy pozostał delikatnie lepki film. Efekt ostateczny bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Z tymi maseczkami w płachcie to bywa jednak różnie. Tą jednak jak najbardziej polecam.
Szczególnie posiadaczkom wrażliwej, suchej skóry, która potrzebuje odrobiny wzmocnienia i energii.
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect