1/07/2018 0

Hean ➤ Tusz, który pielęgnuje ➤ Luxury Long Lashes


Piękne rzęsy to zasługa odpowiedniej pielęgnacji. Codziennego demakijażu i delikatności. Jak podkreślić ich naturalne piękno, by nie szkodzić ich strukturze i ograniczyć nadmierne wypadanie?


    


Maskara Luxury Long Lashes z odżywką BAICAPIL: 
- perfekcyjnie pogrubia
- wydłuża rzęsy i dokładnie je rozczesuje
- profesjonalna silikonowa szczoteczka
- zawiera odżywkę BAICAPIL, która stymuluje wzrost i poprawia kondycję rzęs
- wodoodporna
- nie skleja rzęs

Rzęsy po zastosowaniu maskary są znacznie grubsze, podkręcone i wydłużone. Odżywka BICAPIL pozytywnie wpływa na poprawę gęstości rzęs, zmniejsza ich wypadanie. Łatwa w aplikacji, nie pozostawia grudek oraz nie kruszy się. 
  
  

Działanie

Tusz do rzęs Hean z odżywką Baicapil zapewniać ma nie tylko piękne podkreślenie rzęs, ale również pielęgnować je. Naturalnie, - rzęsy wypadają i nie jest to problemem o ile nie wypadają nadmiernie. Warto o nie dbać, nawet podczas malowania. Szczególnie kiedy są osłabione np. przedłużaniem.  Efekty tej pielęgnacji nie są widoczne gołym okiem, ale wierzę w to, że mascara działa.
Sam tusz ma na początku nieco zbyt mokrą konsystencję, ale nie odbija się na powiekach i szybko wysycha. W ciągu dnia nie kruszy się i nie tworzy efektu pandy. Pięknie rozczesuje i daje efekt naturalnych, delikatnie pogrubionych rzęs. 


Szczoteczka/ Opakowanie

Silikonowa szczoteczka tuszu jest średniej wielkości, ma też stosunkowo krótkie włosie. Jest ono mało elastyczne, a włoski rzadko osadzone. Mimo to, szczoteczka bardzo dobrze rozczesuje rzęsy. Również te najkrótsze, od nasady. Łatwo się nią pracuje, bo nie jest duża. Zaś opakowanie jest zaprojektowane tak, że nie nabiera zbyt dużo produktu.

Cena/ Dostępność


Na stronie producenta - 14.99zł.
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect