12/12/2017 0

Yankee Candle ➤ Home Sweet Home

Prawdziwy aromat domowego ogniska, pełen ostrego cynamonu i korzennych przypraw. - poznajcie jeden z kultowych zapachów świątecznych Yankee Candle - Home Sweet Home.


Aromatyczny domowy zapach, a w nim cynamon, świeżo zaparzona herbata oraz korzenne przyprawy.


Home Sweet Home to przede wszystkim ogromna porcja cynamonu i korzennych przypraw, która kojarzy mi się z kuchnią mojej babci w okresie Świąt Bożego Narodzenia, w której było aż ciężko od przenikających się aromatów cynamonu i pierników. Ten niepozorny wosk, po włożeniu do kominka już po kilku minutach wypełnia przestrzeń bardzo intensywnym zapachem. Nie pozostaje, więc nic jak tylko usiąść wygodnie w fotelu z kubkiem aromatycznej herbaty i rozkoszować się ciepłem Home Sweet Home. Ciepły, domowy i bardzo wyrazisty - taki właśnie jest. Przy okazji rozleniwia i nastraja bardzo świątecznie, dlatego jeśli w Twoim domu nadal brakuje prawdziwie świątecznej esencji, najwyższy czas to zmienić.

Jeśli lubisz zapachy, które wręcz duszą - to pozycja obowiązkowa. Ten zapach nie pozwala o sobie zapomnieć. Wypełnia każdy kąt magicznym, bardzo aromatycznym aromatem. 
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect