11/09/2017 0

Zlot Straszydełek 21.10.2017 | Lubartów


Takie spotkania nie zdarzają się często... ale w pamięci pozostają na zawsze ;) Zapraszam Was na relację z tego Halloweenowego spotkania w Lubartowie.


Zdjęcie użytkownika Sylwia Lewczuk.

21 października miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu Lubelskich Blogerek. Spotkanie odbyło się w restauracji W Bramie. To niesamowicie przyjemne miejsce z klimatycznym wnętrzem. Menu jest dość nowoczesne ale jedzenie okazało się być naprawdę pyszne! Sama zamówiłam wegetariańskiego hamburgera z cukinią. Smakował genialnie i byłabym skłonna tam wrócić właśnie na tego burgera!

Zdjęcie użytkownika W Bramie.
Żródło: Fb W Bramie.

Zdjęcie użytkownika Aleksandra Urban.

Spotkanie zorganizowała Sylwia i Ola. Kochane dziewczyny dopięły wszystko na ostatni guzik. Przygotowały nam wizytówki, cudne naszyjniki z czarownicą, a plan spotkania chociaż uległ nieco zmianie został w całości zrealizowany. Dodatkowo o godzinie 14 miałyśmy okazję poznać nieco bliżej markę Dermacol. Zaproszona na spotkanie Pani Lucyna opowiedziała nam o marce, kosmetykach i pokazała z bliska wiele pachnących dobroci.


Podczas trwania spotkania, towarzyszyła nam Milena - Pani fotograf, która uwieczniała wspólne chwile. 

Jak zwykle czas mijał nieubłaganie. Spotkanie mineło w mgnieniu oka i czekał nas powrót do domów. 

Jednym z celów spotkania była pomoc zwierzakom. O tej porze roku to szczególnie ważne. Dzięki licytacji upominków od sponsorów zebrałyśmy ponad 1000zł! Uważam, że był to rewelacyjny pomysł, a zwierzaki z pewnością otrzymają od nas wsparcie.

Cieszę się, że mogłam znów zobaczyć się i spotkać moje dziewczyny i poznać nowe. Iwonę i Dianę, których wcześniej nie znałam osobiście. Przemiłe dziewczyny, szkoda tylko, że jak zawsze na tego typu spotkaniach tak mało czasu było by porozmawiać. 

W spotkaniu wzięły udział:

ORGANIZATORKI:
➤ Iwona - http://www.szarokolorowa.pl/
➤ Karolina - www.minimalistka.pl 
➤ Magdalena - Www.mazgoo.pl,

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect