11/19/2017 0

WoodWick ➤ Patchouli


Orientalny, kuszący i bardzo charakterystyczny. Idealny dla osób kochających ziemiste i kadzidlane nuty. Te, o których trudno zapomnieć.


Klasyczny zapach paczuli z odrobiną słodkiej wanilii i prawdziwej ambry - zapach świecy Patchouli, to zapach wyjątkowo zmysłowy, a jednocześnie delikatny - czyli dokładnie taki, jakiego potrzebujesz w swojej łazience lub sypialni by odpocząć po długim i ciężkim dniu. Prezentowana tu świeca to świeca z wiodącej kolekcji Core charakteryzującej się eleganckim kształtem klepsydry oraz typowymi dla produktów WoodWick drewnianymi pokrywkami. Świeca o masie netto minimum 608 g pali się do 175 godzin. 


Istnieje niewielu faworytów tego typu zapachów. Patchouli to bardzo charakterystyczny i orientalny zapach. Delikatnie słodki ale ziemisty i ostry. Tą nieco kadzidlaną woń albo się kocha albo nienawidzi. Na jego palenie nie zawsze ma się ochotę, bo nie jest to zapach uniwersalny dla każdego i na każdą pogodę. To zapach, który głęboko zapada w pamięć, a w powietrzu utrzymuje się jeszcze przez długi czas. Sama świeca ma bardzo dobrą moc i w kilka minut wypełnia pomieszczenie ciężkim aromatem. 

W przypadku świec WoodWick mamy przede wszystkim wosk sojowy, który bardzo szybko topnieje i bezproblemowo się pali, szklany słój, drewnianą pokrywkę, która może służyć jako podstawka i skwierczący podczas palenia drewniany knot. Ten może z czasem drażnić (choć niektórych uspokaja), ale może też kopcić.




Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect