10/02/2017 0

Creightons ➤ Argan Smooth ➤ szampon do włosówDrogeryjny szampon z olejem arganowym z pozoru przeciętny, w praktyce... naprawdę niezły! - poznajcie Creightons Argan Smooth.
Szampon do włosów Argan Smooth wzbogacony w bogate przeciwutleniacze, marokański olej arganowy, który głęboko nawilża i odżywia włosy nadając im jedwabistą miękkość i połysk. Zawiera proteiny jedwabiu, dzięki którym włosy są silnie nawilżone i zdrowe każdego dnia. Odpowiedni dla każdego rodzaju włosów.02/10/2017

Szampon wygładzający
Creightons
Zarówno olej arganowy jak i szampony z dodatkiem tego drogocennego oleju niestety nie wpływają dobrze na kondycję moich włosów. Zdecydowanie chętniej wybieram te z olejem kokosowym, ale skoro miałam w zapasie, szkoda było nie wypróbować.
Szampon ma średnio-gęstą konsystencję i intensywny zapach. Czuć, że jest on mocno perfumowany, ale bardzo przyjemny. Jak z salonu fryzjerskiego.
Działanie bardzo mnie zaskoczyło, okazało się, że ten szampon nie tylko ładnie pachnie ale również działa. Nie plącze włosów, odpowiednio nawilża. Sprawia, że po umyciu są miękkie i błyszczące. Może być stosowany codziennie, ale wymaga dokładnego spłukania. W innym przypadku może się okazać, że przyśpieszy przetłuszczanie, włosy będą oklapnięte i przeciążone. To szampon, który pielęgnuje moje włosy, ale nie do końca radzi sobie z oczyszczaniem włosów i skóry głowy.
Przynajmniej raz w tygodniu muszę użyć innego szamponu, który dokładnie oczyści moje włosy.


Opakowanie to elastyczna tuba z miękkiego tworzywa, z zamknięciem typu klik- fanką nie jestem, ale cóż ;)


Średnia cena: 19,90 zł / 250 ml Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect