8/04/2017 0

Printu ➤ Zachowaj wspomnienia na dłużej ➤ Zaskocz swoich bliskich


Brak pomysłu na prezent urodzinowy? Mam coś dla Was! Chodźcie i zobaczcie sami. Po pierwsze cudowne wspomnienia- po drugie niesamowita pamiątka, po trzecie- doskonały prezent urodzinowy!


Po powrocie z Mazur chciałam zrobić niespodziankę swojemu chłopakowi. Za to że mnie tam zabrał, za to że pierwszy raz tam byłam. Było to dla mnie ważne. Długo zastanawiałam się co będzie odpowiednie, aż w końcu pomyślałam, że wywołam zdjęcia. Nie chciałam aby to był standardowy album, więc zaczełam przeszukiwać internet. I tak odkryłam stronę printu. I już wiedziałam, że to właśnie będzie doskonałym prezentem.

Strona printu oferuje Wam wykonanie fotoksiążek, fotoalbumów i minibooków w różnych rozmiarach.  Ja zdecydowałam się na fotoksiążkę. I przystąpiłam do działania. 
Niezwykle pomocne okazują się szablony, które są dostepne do wyboru i znacząco ułatwiają pracę ale możecie również dowoli projektować od podstaw sami swoją książkę. Ja wybrałam szablon, a później według własnych preferencji go modernizowałam.Do programu online wgrywacie zdjęcia z facebooka, instagrama, lub dysku komputera. Program ten jest bardzo intuiocyjny i z pewnością sobie poradzicie. A nastepnie wystarczy już uzupełnić album o wgrane zdjęcia. To nie wszystko. Do wyboru macie tryb zaawansowany, który oferuje tysiące dodatków. Możecie zmieniać ilość zdjęć, ich rozmiar, wybierać tło, doklejać kolejne dodatki, obrazki, cytaty. Super zabawa!


Książka, którą otrzymałam bardzo mnie zaskoczyła. Jakością wykonania i jakością zdjęć. Są one absolutnie wysokiej jakości! 

Poniżej zdjęcia samego projektu:

Niedługo później projektowałam już kolejną fotoksiążkę tym razem w prezencie urodzinowym. Uważam, że to super sprawa móc podarować komuś nasze wspólne wspomnienia! Z wakacji, z całego roku, czy po prostu wspólne.

Zobaczcie więc moją drugą fotoksiążkę, którą zaprojektowałam  w prezencie urodzinowym! Niesamowity prezent i doskonała pamiątka pełna najlepszych wspomnień! 
 
 
   

A specjalnie dla Ciebie!

 44% zniżki na Twoją pierwszą fotoksiążkę!
Na wszystkie formaty, dowolną oprawę, bez limitu stron!

KOD: makelifeperfect


Jestem pewna, że jeszcze nie raz użyję tego narzędzia do zaprojektowania albumów i jeszcze nie raz ktoś otrzyma ode mnie taką niespodziankę!Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect