8/09/2017 0

Najnowsze trendy w stylizacji paznokci


Co chwilę na rynku pojawia się coś nowego... Tym razem przedstawiam angel nails, funky french, nowe pyłki i shram effect. Musicie to zobaczyć!


Pyłki

Różniaste - piegi, kuleczki, brokat, nowe efekty syrenki… Fajnie, niedrogo, ciekawie i łatwo do wykonania w domu. Jestem zachwycona jak pięknie prezentują się pyłki z najnowszej kolekcji marki Indigo! Obłęd!

1. 2. 3 4

Aquarelle efekt

Zdobienia na zasadzie „mokre w mokre”, z rozpływaniem się kolorów. Firmy przygotowały specjalne - „akwarelowe” lakiery, dzięki którym wykonanie takich zdobień jest banalnie proste. Tego typu hybrydy ma marka Neo Nail. Próbowałyście już tej metody?

1. 2 paaatriziaa.pl


Funky French


Już nie tylko jeden kolor, a dwa albo i trzy! To właśnie taką propozycję ostatnio zaprezentowała m.in. stylistka paznokci Madaline Poole, która współpracuje z marką Sally Hansen. Według niej doskonałym rozwiązaniem jest połączenie m.in. koloru jasnoróżowego z purpurowym.
Angel Nails

To nowy sposób wykorzystania folii - firma DIAMI produkująca specjalną folię do manicure promuje obecnie nowy sposób jej wykorzystania. Wystarczy pociąć folię w cienkie paseczki imitujące anielski włos i w takiej formie przykleić na paznokciu. Jak Wam się podoba ten efekt?


A w moim poprzednim wpisie znajdziecie 10 najpopularniejszych zdobień sprzed roku!


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect