8/19/2017 0

Maybelline ➤ Colossal Big Shot ➤ Tusz do rzęs


Pięknie, precyzyjnie rozczesuje rzęsy, naturalnie pogrubia ale przede wszystkim nie skleja i nie osypuje się w ciągu dnia. 

Tusz do rzęs Colossal Big Shot stworzony z myślą o kobietach, którektóre pragną wyrazistego, mocnego podkreslenia rzęs. Nakładając jedną warstwę pozwala uzyskać mega objetość. Po nałożeniu maskary rzęsy są mega czarne i widocznie pogrubione od nasady aż po same końce. Pokochasz go za: •Szczoteczkę „BIG SHOT” z falistymi wypustkami, która oferuje natychmiastową widoczną objętość rzęs. •Ulepszoną formułę z dodatkową dawką kolagenu dla natychmiastowego efektu mega pogrubionych rzęs. •Stylowe opakowanie, które przyciąga uwagę swoim stylowym wyglądem.

Działanie

Tusz Maybelline używałam kilka miesięcy 3 może nawet 4, więc jest bardzo wydajny. Na początku wydawał mi się zbyt mokry ale po kilku użyciach było już idealnie. 
Ma intensywnie czarny kolor, nie kruszy się i nie osypuje, ale na jego zmywanie trzeba poświęcić odpowiednią chwilę czasu. 
Jedna warstwa tuszu daje bardzo naturalny efekt, który odpowiada mi na co dzień. Kiedy chce podkreślić rzesy mocniej dokładam drugą warstwę, a efekt jest rewelacyjny!

Szczoteczka

Duża, wygodna i precyzyjna. Rozczesuje rzęsy od nasady po końce, dociera w kąciki oka. Dzięki niej rzęsy są rozczesane i nie sklejone. Efekt? Wydłużone i delikatnie (naturalnie) pogrubione rzęsy. Nie potrafię określić czy jest silikonowa czy nie, ale bardzo wygodnie mi sie jej używa ;)Opakowanie

Najbardziej z tego tuszu doceniam jego opakowanie. Dlaczego? Nie ze względu na kształt, czy design ale to wreszcie tusz, który w drogerii znajdziecie zapakowany w kartonik! Jedyna gwarancja jego świeżosci i pewność, że nikt go wcześniej nie otwierał.

Cena / dostępność


9,5 ml tuszu kosztuje ok. 35 zł - Rossmann - 34,99zł


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect