8/21/2017 0

Goose Creek ➤ Peanut Butter & JellyNiesamowity, wyjątkowo zaskakujący zapach masła orzechowego z owocową galaretką. Potraficie to sobie wyobrazić?


Peanut Butter & Jelly

PEANUT BUTTER & JELLY czyli apetyczne połączenie kremowego masła orzechowego ze słodyczą owocowej galaretki. Pozycja obowiązkowa dla każdego łasucha

Nowy zapach 2017


NUTY GŁOWY: winogronowa galaretka
NUTY SERCA: masło orzechowe
BAZA: brązowy cukier
21/08/2017

Kameleon
Goose Creek
Woski palę już wiele lat, z upływem czasu coraz mniej zapachów wywołuje na mnie jakiekolwiek wrażenie. A jednak, są jeszcze takie połączenia, które potrafią mnie zaskoczyć. Tak jak tym razem. Masło orzechowe i genialna winogronowa galaretka! Nie wiem czy potraficie to sobie wyobrazić ale ten zapach jest genialny! 
Wyjątkowy w swoim rodzaju, niesamowity kameleon. Słodkie winogronowe nuty mieszają się z lekko słonym zapachem masła orzechowego. Brązowy cukier dodaje słodkości i ciasteczkowego wymiaru. To propozycja obowiązkowa dla zapachowych łasuchów, wbrew pozorom - wszystko do siebie pasuje. Ten przepyszny zapach zaskakuje, bardzo pozytywnie zresztą, a co najważniejsze nie męczy. Całość jest cudownie smaczna i nie przytłaczająca. 
Za każdym razem nie mogę się nadziwić tej kompozycji. 

W przypadku Goose Creek nie ma mowy o słabej intensywności, ten zapach wżera się w każdy zakamarek mieszkania i otula swoim zapachem.

Nie jest to jednak zapach dla każdego i nie na każdą pogodę. Nie widzę jednak lepszego wyboru w jesienny, deszczowy wieczór pod kocem. Poprawi humor, wywoła uśmiech, otuli i pozwoli cieszyć się bezkaloryczną słodyczą!

Uwielbiam i rozpływam się na samą myśl...


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect