8/03/2017 0

ECOntour ➤ Szczotki do makijażu


Czy dzięki takiej szczoteczce makijaż może stać się łatwiejszy, szybszy, bardziej precyzyjny? Może będzie wyglądać lepiej? Przekonajmy się!Pędzle firmy ECOntour produkowane są ręcznie, w fabryce na terenie Polski, aby dostarczyć produkt najwyższej jakości.
Włosie zastosowane w pędzlach-szczotkach ECOntour jest niezwykle wysokiej jakości. Jego gęstość jest tak duża, że praktycznie nie występuje zjawisko „wypijania” aplikowanego produktu. Co więcej, standardowa aplikacja dzięki takiemu układowi włosia wymaga nabierania minimalnej ilości np. pudru czy podkładu, co widocznie wpływa na codzienne zużycie kosmetyków. Wierzchnia jego warstwa to niezwykle delikatna i przyjazna skórze powierzchnia. Nie powoduje żadnych podrażnień, a jedynie subtelnie głaszcze cerę kosmetykami.
Ergonomiczna rączka sprawia, iż mimo nowatorskiej metody nakładania produktów jest to wygodne i nie sprawia większych trudności. Zastosowane kształty „główek” pozwalają niezwykle precyzyjnie aplikować produkty. Pędzel-szczotka to produkt niezwykle trwały i łatwy w pielęgnacji. Wystarczy umyć go wodą z mydłem lub szamponem i pozostawić do wyschnięcia.


Opakowanie/  wykonanie

Obydwie szczotki wykonane są z czarnego, giętkiego plastiku, przez co ciężko sie nimi pracuje. Należy je trzymać przytrzymując główkę szczoteczki żeby się nie wyginały a w efekcie nie połamały. Syntetyczne włosie jest bardzo gęste, niezwykle miękkie i nie wypada. Dobrze się je myje i użytkuje. Niestety mam wrażenie, że to włosie "pije" bardzo dużo produktu.

Nakładanie/ aplikacja

Aplikacja tymi szczoteczkami jest przyjemna, bo włosie jest miękkie i nie drapie. A produkty pięknie się nakładają. Te szczoteczki aplikują produkty lepiej niż pędzle bo nie rozmazują, i lepiej niż gąbeczki bo produkty nie wchodzą tak w pory. Dla mnie produkty do twarzy zaaplikowane tą szczoteczką wyglądają naprawdę bardzo korzystnie. Jedynym i największym  minusem jest ich kiepska ergonomia, bo zwyczajnie źle się je trzyma."ROUND 6" - PĘDZEL DO RÓŻU

To duża, okrągła szczotka przeznaczona do aplikacji różu i konturowania. Może być również stosowana do aplikacji rozświetlaczy, pudrów konturujących  i bronzerów. Pierwotnie myślałam, że jest do podkładu i tak ją stosowałam. Sprawdzała się super. Według mnie jest za duża do różu czy bronzera, chociaż fajnie się nią opala twarz. Syntetyczne włosie jest bardzo miękkie i mocno zbite.  Gwarantuje to precyzyjne nabieranie produktu.
U mnie najlepiej się sprawdza do aplikacji podkładów mineralnych! I do tego ją stosuję najczęściej."SLIM 3" - DO APLIKACJI CIENI

Malutka, smukła i bardzo wąziutka. Sprawdza się u mnie jedynie do aplikacji cieni w załamania powieki, ale wykonuje makijaż oka tak rzadko, że i tak zazwyczaj po nią nie sięgam. Zwyczajnie się z nią nie polubiłam. Może nie umiem z nią współpracować, ale skoro zwykłym pędzelkiem jest mi wygodniej, to po co sobie utrudniać? 
Włosie podobnie jak w przypadku poprzedniczki jest mięciutkie i zbite ale bardziej elastyczne.

Dostępność/ cena

No.6 - 35zł, No.3 - 20zł

Używacie takich gadżetów? Jak się u Was sprawują?
Ja tylko polecam  zacząć od tych tańszych wersji jeśli macie ochotę wypróbować sobie ten gadżetBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect