7/31/2017 0

Yankee Candle ➤ Garden by the SeaLetnia sukienka, bukiet świeżych kwiatów, czarujące perfumy i nadmorskie klimaty to wszystko i jeszcze więcej w tej małej tartaletce.


Delikatny kwiatowy zapach łączący nuty fiołka, peonii, frezji i lotosu z oceanicznymi akordami. Zapach z limitowanej kolekcji 2017 Coastal Living

Nuta głowy: liście fiołka, piwonie
Nuta serca: konwalia, zawciąg pospolity, lotos wodny
Nuta bazy: biała ambra, piżmo
10/10/2013

Kolorowe kwiaty
Garden by the Sea to typowo kwiatowy przeciwnik, z którym wbrew swoim upodobaniom postanowiłam się zmierzyć. Niewątpliwie kojarzy mi się z wiosną i wczesnym latem, z ogrodem pełnym kwitnących kwiatów i spacerem po parkowych alejkach w nadmorskiej miejscowości. Niesamowita mieszanka fiołków, piwonii i mokrej konwalii. Kwiatową świeżość świetnie równoważy słodycz piżma. To lekki i przyjemny aromat, który wbrew pozorom jest bardzo intensywny i rześki. Odpalony późnym wieczorem, przy otwartym oknie nie dał o sobie zapomnieć. 
Całość okazała się mocno zaskakująca, intrygująca i na swój sposób bardzo ciekawa. To zapach, który kojarzy mi się lekko perfumowo, z rozgrzaną skórą, kwiatowym balsamem do ciała i czarującymi perfumami.

Choć to nie zapach w 100% dla mnie to nie mogę odmówić mu uroku, pięknej i złożonej kompozycji i uwodzicielskiego zapachu, który wreszcie nie jest mdły, nudny i przewidywalny.Polecam, szczególnie tym z Was którzy czują się dobrze w towarzystwie kwiatowych aromatów.
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect