6/02/2017 0

Yankee Candle ➤ Chocolate Layer Cake

Chocolate Layer Cake - czekoladowy przedmiot pożądania wśród miłośników słodkości. Obłędnie słodki, intensywny i...Świeże, puszyste, potrójne czekoladowe ciasto, przełożone intensywnie kakaowym kremem, oblane obłędnym musem czekoladowym. Raj nie tylko dla łasuchów.


Znalezione obrazy dla zapytania chocolate layer cake yankee candle

Nie wiem z jakiego powodu ten zapach tak długo nie doczekał się swoich 5 minut, ale wreszcie przyszedł ten czas, a Chocolate Layer Cake to prawdziwy killer. Musicie mi uwierzyć na słowo, że ten zapach wejdzie w każdy zakamarek Waszego domu... 
Po kilkunastu minutach w powietrzu unosi się gęsty zapach czekoladowego ciasta. Nie jest sztuczny, nie jest mdły ale jest ciężki i momentami przytłaczający. Nie każdy będzie tym zapachem oczarowany,- to gratka dla łasuchów i miłośników czekolady. 
Ja nie poczułam się jak w fabryce czekolady Wedla ale dokładnie tak jakbym stała przed garnkiem rozpuszczonej gorzkiej czekolady, a w tle unosił się zapach pieczonego czekoladowego biszkoptu. 

To zapach dla lubiących mocne, wyraziste i ciężkie nuty zapachowe (w tym te słodko- jedzeniowe).PS. Nadal wiem, gdzie dostępne są świece o tym zapachu ;)


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect