6/21/2017 0

Delia ➤ Good Foot ➤ Musujące kulki do pielęgnacji stóp


Idealny sposób na zmęczone nogi po ciężkim dniu?- musujące kulki do kąpieli stóp z serii Good Foot od firmy Delia Cosmetics. Kąpiel w ciepłej wodzie z dodatkiem musujących kuleczek doskonale oczyszcza skórę stóp, zmiękcza naskórek, odświeża oraz działa relaksująco na zmęczone stopy. W trakcie rozpuszczania się kulki delikatnie musują, zabarwiając wodę na piękny miętowy kolor. Nadają wodze delikatny aromat, czyniąc, kąpiel wspaniałym, relaksującym doznaniem.


21/06/2017

Przygotuj stopy na lato
Delia
Znacie pewnie cudowne, relaksujące właściwości kuli do kąpieli, te z Was które posiadają w domu wannę dobrze wiedzą o czym mówię.
Jeśli jednak nie posiadacie w domu wanny, możecie poznać ich właściwości przygotowując sobie relaksującą kąpiel dla stóp. Kąpiel z dodatkiem tych kulek zapewnić ma zmiękczenie, oczyszczenie i odświeżenie stóp, a cały zabieg działać relaksująco na zmęczone stopy.
Jedną lub dwie kuleczki należy umieścić w ciepłej wodzie aż do rozpuszczenia się. I tutaj przeżyłam pierwsze rozczarowanie, bo kulki nie musowały, a rozpuszczały się bardzo mozolnie, przez co rozkruszałam je stopami ;) Woda zabarwiła się delikatnie na żółto- zielony kolor, a wokół roznosił się delikatnie miętowy zapach. Niezwykle przyjemny, bo świeżo- słodki, jak miętowe cukierki. 
Opakowanie zawiera 12 malutkich kuleczek, które przypominają mi pudrowe cukierki. Dodatkowo zapakowane zostały w strunową torebeczkę, dzięki czemu przechowuje je bez dostępu wilgoci. 

Działanie trochę mnie jednak rozczarowało. Efekty okazały się mocno przeciętne bo oprócz zmiękczenia stóp i chwili relaksu - żadnych rewelacji. Stopy były gładsze, miękkie, odświeżone, ale takie też są po każdej kąpieli, czy to z użyciem soli, czy żelu.

Fajny gadżet, wart swojej ceny, ale tylko gadżet, którego więcej nie kupię... ;)

ok 9złBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect