3/28/2017 0

Maybelline ➤ Master Brow ➤ paleta do stylizacji brwi


Master Brow pro palette to zestaw, który ułatwi Twój codzienny makijaż brwi - podkreśli, wypełni i zapewni genialny efekt przez cały dzień. MASTER BROW -  Pro Palette marki MAYBELLINE. Zestaw do makijażu brwi. W jego skład wchodzą: kremowy wosk do nadawania kształtu, pudrowy cień dla uzupełnienia kolorem oraz rozświetlacz (nałożony na łuki brwiowe optycznie powiększy oczy). Zaaplikowane kosmetyki utrzymują się przez wiele godzin bez konieczności poprawy. Wyjątkową trwałość zapewnia innowacyjna formuła. Do całości dołączono dwustronny pędzelek, dzięki czemu komplet doskonale sprawdzi się w podróży. Produkt dostępny w dwóch wariantach.  

Produkt dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych.

- SOFT BROWN - jasne brązy z szarymi tonami (idealne dla blondynek),
- ​DEEP BROWN - średnie brązy z szarymi tonami (sprawdzą się u brunetek).


28/03/2017

Brwi na już
Maybelline
Master Brow to paleta do stylizacji brwi. Zawiera wosk, cień, rozświetlacz oraz pędzelek z dwoma końcówkami. Wszystko to, co potrzebne jest do wystylizowania brwi. Zawarty w zestawie wosk utrzymuje włoski, na swoim miejscu przez cały dzień, a przy tym ich nie skleja. Brązowy cień (dark brown) jest świetnie napigmentowany, ma delikatnie ciepłe tony i dopasowuje się do koloru brwi. Idealny będzie dla ciemnowłosych. Jest matowy i nie osypuje się. Rozświetlacz jest matowy i nie zawiera drobinek brokatu. Daje naturalny, nienachalny efekt.
Aplikator sprawdza się całkiem fajnie, bo włosie jest sztywne, skośnie przycięte i odpowiedniej grubości. Dobrze się nim maluje i spokojnie zastępuje mi ulubiony pędzelek.
Z całego zestawu najbardziej polubiłam cień i to po niego sięgam najchętniej. Odpowiada mi jego kolor i konsystencja, która dobrze wypełnia prześwity, wygląda naturalnie i utrzymuje się cały dzień, nawet bez utrwalania żelem. Taki makijaż brwi nie wymaga żadnych poprawek w ciągu dnia. Jedyne czego mi w zestawie zabrakło to spiralki lub grzebyczka do rozczesywania brwi.

Opakowanie - proste, klasyczne, ale trwałe i kompaktowe. Z powodzeniem sprawdzi się w podróży, zastępując kilka różnych produktów. Wrzucone do torebki nie ulegnie uszkodzeniu.

Prostota aplikacji i efekt końcowy zachęcają mnie do używania paletki każdego dnia.

Rossmann - ok. 39,9zł każdego dnia.  


Maybelline łączy w sobie wszystko, co niezbędne do wystylizowania brwi: wosk, za pomocą którego łatwo ujarzmić i ułożyć brwi, cień idealny do wypełnienia braków i nadania kształtu oraz rozświetlacz. Do tego użyteczny pędzelek, którym możliwe jest wykonanie makijażu. Kompaktowa paletka zmieści się w każdej torebce, sprawdzi w podróży i nie zawiedzie jakością.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect