2/07/2017 0

Ulubieńcy stycznia - muzyka, linki, instagramy


Pierwszy miesiąc nowego roku to mam nadzieję najtrudniejszy miesiąc tego roku. Tak czy inaczej - cycki do przodu, głowa do góry, zapraszam ;)

Zmiany, zmiany, zmiany


I w pracy, i w domu – ciągle coś się dzieje. Zapominam, biegam, padam na twarz, ale chyba właśnie tak jest mi dobrze. Bo najważniejsze żeby mieć co robić. Mam nadzieję, że zmiany, które nastąpiły w moim życiu będą zmianami na lepsze. Bo... kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana :) Od pewnych rzeczy trzeba się po prostu odciąć, nie dlatego że są złe tylko dlatego, że nie czynią nas szczęśliwymi. Chyba wreszcie dorosłam do tego żeby przyznać to przed samą sobą.

07/02/2017

New Year - New Life
Styczeń
Styczeń po intensywnym grudniu nie dał mi wiele czasu na odpoczynek. Na blogu działo się mniej, bo w kość dała mi sesja na uczelni, do tego praca. A jakby tego było mało to w życiu prywatnym też pod górkę. Odkąd pamiętam, pierwszy miesiąc nowego roku, to zawsze był dla mnie najgorszy czas w roku. Człowiek zaczyna zdawać sobie sprawę jak szybko mija czas i chcąc nie chcąc pojawiają sie w głowie podsumowania z minionego roku. 2016 nie był dla mnie rokiem złym, rzekłabym nawet że był dobry, ale zawsze mogłoby być lepiej. Na rok 2017 nie mam planów i nie mam postanowień. Przynajmniej na ten moment. Gdzieś w głowie nadal próbuje odnaleźć się w nowej sytuacji w jakiej się znalazłam i cóż. Żyję z dnia na dzień, czekam co czas przyniesie :)
Nie oczekuję, że w 2017 roku schudnę 10 kg, przebiegnę maraton, będę jeść zdrowo i przeczytam 100 książek. Tym razem tak po prostu chciałabym się skupić na robieniu dobrych rzeczy. Nauczyć się być szczęśliwą z samą sobą i cieszyć się z małych rzeczy. Chciałabym w 100% zaakceptować to, czego nie da się zmienić i podejmować takie działania, które po pierwsze będą mnie cieszyć, a po drugie rozwijać. Początek nowego roku mocno mną potrząsnął i mam nadzieje, że wyjdzie mi to na dobre. Myślę, że ten wstrząs na dobre wyleczy mnie z z pewnych rzeczy.
Kliknij tu➤ Niezwykła mapa świata, która zawiera charakterystyczne slogany turystyczne (jest też Polska). Musicie zobaczyć ;)

➤ Dwudziestojednoletnia blogerka opisuje walkę z rakiem. Koniecznie zajrzyjcie na jej instagrama. Ta dziewczyna ma w sobie tyle pozytywnej energii, że nie sposób się nie uśmiechać.

➤ Dziewczyna vs. Dieta - nigdy nie oglądałam tego typu filmików, ale ten jest mistrzowski ;)


Sprawdź ten profil 


➤ Skandynawska- Takie profile jak ten mogę przeglądać godzinami!➤ Li Chi Pan - Jedno z najsłodszych miejsc jakie obserwuje :) Zachwycam się codziennie. 


Kosmetyczny hit miesiąca


➤ Czysta Glinka to maseczka, która oczyszcza, a jednocześnie nie powoduje podrażnień typowych dla domowych glinek. Dla mojej wrażliwej cery - ekstra :)➤ Equilibra to również moje odkrycie ubiegłego miesiąca. Czy Wy też macie tak, że kiedy się nie spodziewacie po kosmetykach wiele, one okazują się hitami?
W głośnikach➤ Bednarek- Głowa do góry➤ Kortez- ZostańPiszcie Kochani jak minął Was styczeń :)
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect