1/19/2017 0

Eveline ➤ All Day Ideal Stay ➤ baza pod cienie

Eveline ➤ All Day Ideal Stay ➤ baza pod cienie

Niestety w strefie beauty kolorówka nie jest moją ani mocną, ani lubianą stroną. Swój makijaż dzienny ograniczam do minimum, a makijaż wieczorowy mam na sobie tylko w wyjątkowych okolicznościach. Ostatnio tych okoliczności było trochę więcej, więc miałam możliwość przetestować bazę, którą otrzymałam już jakiś czas temu. Nie przedłużając - zapraszam.

W związku z tym, że nie jestem w tym temacie specjalistą, po mojej recenzji może nadal pozostać wiele niewiadomych. Będzie to raczej moja indywidualna opinia - totalnego laika ;) Mam jednak nadzieję, że będzie to fajna propozycja, dla osób, które jak ja makijaż oka wykonują okolicznościowo.

Eveline ➤ All Day Ideal Stay ➤ baza pod cienie

 Kilka słów od producenta: "Multifunkcyjna receptura bazy jest bogata w aktywne składniki odżywcze (witaminy A,E i F, kwas hialuronowy, wyciąg z jedwabiu, wyciąg ze świetlika), które zapewniają powiekom wszystko, czego potrzebują przez cały dzień - optymalne nawilżenie, wygładzenie zmarszczek i długotrwałe uczucie świeżości, a także ochronę przed czynnikami wysuszającymi i wywołującymi podrażnienia. Inteligentna formuła identyfikuje i regeneruje mikrouszkodzenia w strukturze skóry powiek oraz zapewnia jej całodniową ochronę przed czynnikami inicjującymi powstawanie zmarszczek."19/01/2017

Serum z wit. C
Eveline
Baza okazała się mieć dla mnie nietypową konsystencję, a właściwie nietypowy kolor, bo nie spodziewałam się koloru. A baza ma jasny, beżowy odcień. Uważam, że to super rozwiązanie, bo dzięki temu baza wyrównuje koloryt powieki, kryje drobne naczynka i dzięki temu nałożone kolory mają możliwość mieć intensywniejszy kolor. Wystarczy niewielka ilość bazy, aby pokryć powiekę, a producent sugeruje że można ją również stosować pod linie wodną (tego też świadoma nie byłam).

Cienie faktycznie mniej się osypują i przyjemniej nakładają. I rzeczywiście nie zbierają w załamaniach, co często było moją zmorą. 
Jedyne do czego mam wątpliwości to do tego, czy rzeczywiście cienie się lepiej trzymają. Określić to jest mi trudno. A sama baza też nie podbija koloru cieni bardzo mocno - w tej kwestii spodziewałam się czegoś więcej ale zależy to też od użytych cieni.

Składu nie analizowałam ale z informacji producenta wynika, że baza zawiera m.in. witaminy A, E i F, kwas hialuronowy, wyciąg z jedwabiu, wyciąg ze świetlika, a to już bardzo dobra wiadomość.Super wydajność, super cena, dla kogoś takiego jak ja- super! ;)

Eveline ➤ All Day Ideal Stay ➤ baza pod cienie

Nie jestem w stanie powiedzieć, czy ta baza jest najlepsza, ale stosunek ceny do jakości w moim odczuciu jest jak najbardziej uzasadniony.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect