11/29/2016 0

Ulubieńcy listopada ➤ Muzyka, filmy, kosmetyki


Listopadowi ulubieńcy, a wśród nich cudowne zapachy, kosmetyki, muzyka. Instagramy, które inspirują i... zapraszam! ;)

Zapach

➤ Winter Wonderland - przepiękny, zimowy zapach, który przypomina mi dzieciństwo u dziadków, zaspy śniegu na dworze, lepienie bałwana i mróz szczypiący w policzki. 


Kosmetyki

➤ Yoskine - Zabieg mezofuzji - przywraca skórze równowagę, odświeża, ujędrnia, po prostu działa!
➤ Lush- Sparkly Pumpkin - zapach, którego się nie spodziewałam. Relaksujący, otulający i wcale nie dyniowy! ;) 


Herbata

Bez kubka gorącej herbaty nie wyobrażam sobie jesiennych wieczorów. Rozgrzewają, smakują i relaksują. Jesienią wypijam hektolitry.


➤ Basilur - moje najnowsze odkrycie, a kupiłam tylko dlatego, że spodobało mi się jej opakowanie. Okazało się, ze to bardzo dobrej jakości czarna herbata z dodatkiem aromatów owocowych. Jest obłędnie dobra!
➤ Kraina Herbat - Cynamonowa Gwiazda - herbata zielona z cynamonem (i tymi uroczymi gwiazdkami). Lekka, a jednocześnie rozgrzewająca idealna o poranku i wieczorem. Mmm...  
➤ Kraina Herbat - Prażone jabłko z migdałem - Nie wiem, które już opakowanie jej mam ale odkąd dostałam ją rok temu od Magdy (Mazgoo) nie wyobrażam sobie bez niej jesiennego wieczoru. Naturalnie słodka, o korzenno- jabłkowym aromacie, smakuje ciasteczkowo! Obłęd!


Muzyka


Film


➤ „Planeta singli” Chyba tylko jesień mogła mnie zmotywować do obejrzenia polskiej komedii romantycznej. Po prawie roku od premiery. ;)
Świetna komedia w doborowej obsadzie. Po prostu. Jest śmiesznie, zabawnie, wzruszająco i romantycznie, czyli dokładnie tak jak powinno. Genialny obraz współczesnej rzeczywistości, trafne komentarze, doskonałe dialogi. Jestem pod wrażeniem.

"W życiu walczyć trzeba nie o to czego chcesz, ale o to, czego potrzebujesz"

 

YouTube 


➤ 10 minut spokoju - Czy jesteście blisko ?
Film, który porusza, wzrusza i wywołuje emocje. Obejrzyj, nawet jeśli nie jesteś jeszcze rodzicem. Bliskość jest przecież najważniejsza, nie tylko pomiędzy dzieckiem a rodzicem.


InstagramBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect