10/07/2016 0

Lush ➤ Cupcake ➤ maseczka oczyszczająca


Wszyscy wiedzą jak ważne jest oczyszczanie skóry, jednak  mając cerę wrażliwą cieżko znaleźć kosmetyk ktory doskonale oczyszcza, a przy tym nie podrażnia- a to jeden z tych. Zapraszam


Czekoladowe niebo dla skóry tłustej oraz problemowej. Czekolada ma działanie absorpcyjne oraz łagodzące podrażnienia. Glinka Rhassoul oczyszcza i łagodzi skórę. Nasiona lnu, masło kakaowe i proszek kakaowy zmiękczają skórę. Mięta oraz oleje z drzewa sandałowego dopełniają skład tego fantastycznego produktu.  Maseczka zachowuje świeżość przez cztery tygodnie od daty produkcji.
Maseczka musi być przechowywana w lodówce.


Maseczka jest przeznaczona dla cery tłustej i mieszanej. Zawiera takie składniki jak len, świeżą miętę, masło kakaowe czy glinkę rhassoul. 

Zapach 1/2
Kakaowo-  miętowy. Dziwny, czasem drażniący ale można się do niego przyzwyczaić.

Skład 2/2
Rhassoul Mud and Linseed Infusion (Linum usitatissimum), Glycerin, Talc, Cocoa Powder (Theobroma cacao), Cocoa Butter (Theobroma cacao), Fresh Mint (Mentha piperita), Sandalwood Oil (Santalum Austro-caledonicum Vieill and Fusanus Spicatus),
Vanilla Absolute (Vanilla Planifolia), Spearmint Oil (Mentha spicata), Mentha Piperita Oil, Limonene, Parfum

Opakowanie  1/2
Opakowanie jest niewielkie (75g) z uwagi na fakt, że maseczka zachowuje świeżość tylko miesiąc. Design typowy dla Lush - minimalistyczny.


Działanie 2/2
Maska ma konsystencję gęstej pasty, dobrze się rozprowadza na twarzy. Podczas wysychania na twarzy nie stwarza dyskomfortu, tylko delikatnie ściąga skórę. Po zmyciu skóra nie jest podrażniona ani zaczerwieniona (a po glinkowych maskach często się to zdarza)
Maseczka dokładnie oczyszcza i odświeża skórę. Buzia jest gładka, miękka, wygląda świeżo. Jest lekko tępa w dotyku, co sprawia, że wymaga nałożenia kremu. Sama ze względu  na mój typ cery używam jej raz, maksymalnie dwa razy w tygodniu.

Dlaczego warto? Maseczka nie podrażnia nawet skóry wrażliwej, za to świetnie oczyszcza i odświeża cerę. Z pewnością jeszcze do niej wrócę.

Dostępność 1/2
Maseczki Lush dostaniecie stacjonarnie w  za granicą
Cena tej maseczki za 75g to 6,75 funta.

Używacie oczyszczających maseczek? Macie swoich faworytów?


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect