10/04/2016 0

Lush ➤ Bubble Bar ➤ The Comforter ➤ Kąpiel w morzu piany


Jeżeli jeszcze nie znacie marki Lush to najwyższy czas nadrobić zaległości. Z góry ostrzegam- uzależnia! Zanim zdążyłam napisać ten post- zużyłam już dwie takie kostki! Będąc w Lush'u nawet nie wychodźcie bez Comfortera!


Kostka do kąpieli o zapachu czarnej porzeczki. Pięknie się pieni i barwi wodę na różowy kolor.
Ciepły aromat czarnej porzeczki daje podczas kąpieli absolutny relaks. Jest tak relaksujące, że pójdziesz do łóżka, czując się szczęśliwszy, a świat wydaje się jaśniejszy następnego dnia.

Działanie

Comftorter to fuksjowa kostka o zapachu, uwaga... porzeczkowym! Ale niech was to nie zwiedzie... Dla mnie pachnie ona bardzo intensywnie gumą balonową. I wiecie jeszcze ten jej różowy kolor, który barwi wodę tak, że macie wrażenie kąpieli w różowym kiślu ;) 
Kostka sprawia, że kąpiel staje się magiczną oazą relaksu. Poczujecie się lepiej niż w spa! Zapach pobudza zmysły, poprawia nastrój, duża ilość puszystej piany zapewnia niezwykłe poczucie komfortu, a olejki pielęgnują skórę i cudownie zmiękczają wodę. Absolutny relaks?- właśnie tak.
To nie jest zwyczajna kula do kąpieli, która po protu pachnie i zmienia kolor wody. Taka kąpiel relaksuje ciało i zmysły, zaśniecie spokojnie, a łazienka będzie pachniała jeszcze rano ;) 


Wskazówki

  • Aby uzyskać więcej piany nie wrzucajcie całej kuli do wody, lepiej jest ją rozkruszyć i spieniać pod bieżącym źródłem wody. 
  • Moje kule starczają mi nawet na 4 kąpiele. 


Skład

Sodium Bicarbonate, Cream of Tartar (Potassium bitartrate), Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Perfume, Titanium Dioxide, Cocamide DEA, Bergamot Oil (Citrus Aurantium bergamia), Cassis Absolute (Ribes nigrum), Cypress Oil (Cupressus sempervirens), *Limonene, *Linalool, Colour 45410, Colour 17200
Comforter.- najbardziej wypasiona kula do kąpieli jaką widziałam!  Satysfakcja gwarantowana. Polecam ;)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect