9/03/2016 0

Nami ➤ Szampon na bazie serwatki mlecznej


Jestem bardzo zadowolona z efektów stosowania tego produktu. Taki niepozorny, nie zwracający na siebie swym wyglądem uwagi produkt, a daje naprawdę świetny efekt w postaci lśniących i zdrowych włosów.

Formuła szamponów z serii Mleczna Kąpiel opiera się na doświadczeniu ludowym, gdzie istotnym składnikiem jest serwatka mleczna, która zawiera ponad 200 biologicznie aktywnych komponentów: proteiny, lipidy, witaminy, aminokwasy, mikroelementy i inne związki czynne. Substancje te wpływają pozytywnie na skórę głowy i włosy. Proteiny mleczne odżywiają i regenerują strukturę włosów. Po umyciu stają się one gładkie i lśniące. Lipidy i witaminy zawarte w serwatce chronią, wzmacniają, a kwas mleczny i jego związki normalizują wydzielanie tłuszczu i oczyszczają skórę głowy z obumarłych komórek, tonizując skórę głowy i zapewniając jej zdrowy wygląd. Czytaj dalej..Zapach 0/2
Najgorszy ;) Jeszcze nie miałam takiego szamponu, którego zapach przeszkadzałby mi tak jak ten. Jasne, jest on do przejścia ale nie należy do przyjemnych. Ta mleczna serwatka jest bardzo wyczuwalna...

Skład 1+/2
Skład mocno okrojony... ;) Widzieliście kiedyś szampon z tak krótkim składem?

Milk Whey, Sodium Laureth Sulfate,Bidens Tripartitus L. Extract, NaCl, Sodium Benzoate, Cl 2729, E102, Parfum. 

Dostępność 1/2
Cena: 15zł / 280mlDziałanie 2/2
Szampon ma niezbyt gęstą konsystencję, dobrze rozprowadza się na włosach i dobrze pieni. Odświeża włosy, po umyciu dobrze się rozczesują, są oczyszczone. Rzadko mam czas zostawiać go na włosach 5 minut (wg zaleceń producenta) ale rzeczywiście wtedy włosy wyglądają lepiej.
Niestety podczas codziennego użytkowania sprawia, że moje włosy są dość mocno spuszone i szorstkie w dotyku - bez odzywki ani rusz ;)
Na pewno sprawdzi się u osób z wrażliwa skorą głowy ponieważ jest bardzo delikatny.

Wydajność: dobra

Opakowanie  1/2
Design może nie należy do tych zapierających dech w piersi ale już sam dozownik jest bardziej innowacyjny i w moim odczuciu bardzo wygodny (zdjęcie poniżej)Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect