9/09/2016 0

Kringle Candle ➤ Czy w Greyu można się zakochać?


Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o typowo męskim i elegancki zapachu łączącym w sobie aromaty cytrusów, kwiatów, drzewa egzotycznego oraz piżma. Po pewnym czasie wyczuwalne są także delikatne nuty wanilii i nasion tonki.

Grey to zapach, który zawsze mi się podobał ale którego bardzo długi czas nie miałam odwagi palić. Na sucho zapach wydaje się bardzo mocno perfumowany. Bardzo ostry i męski i choć lubię takie zapachy z tym długi czas nie mogłam się przekonać. Tak, to był mój błąd ;) 

Zapach jest niesamowity. Owszem to zapach, który nadal nie spodoba się każdemu, bo nie każdy polubi zapach męskich perfum w domu.  Jednak mimo moich największych obaw zapach jest bardzo elegancki, powiedziałabym nawet luksusowy. W paleniu nie jest aż tak ostry. I na pewno warto dac mu szansę. Nuty zapachowe w nim zawarte jednocześnie pobudzają i odprężają. Kompozycja jest bardzo przemyślana, zrównoważona i warta uwagi. A intensywność? Nie przytłacza, nie zabija a jednak unosi się w powietrzu.

Nie miałabym nic przeciwko gdyby mój mężczyzna tak pachniał, choć nie wiem czy wtedy nie miałabym tego zapachu dość ;)

To zapach, który wpisze się w każą porę roku i każdą pogodę (no może z wyjątkiem upalnych letnich dni). Sprawdzi się zarówno w pomieszczeniu o dużym metrażu jak i małym pokoju. 

Jedni mówią że ma coś z misia (Yankee Candle) i choć są to kompletnie różne zapachy, o zupełnie innym wydawałoby się charakterze to jednak jest w tym zapachu coś, co tego misia przypomina również mi.


Czy w Greyu można się zakochać? Okazuje się że tak!

Nie sądziłam, ze zamrzę o świecy, a jednak!
Idealnie wpisuje się w moje samotne jesienne wieczory!


Macie ochotę na ten romans? ;)Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect