8/13/2016 0

Yankee Candle ➤ Passion Fruit Martini


Do końca wakacji pozostało już niewiele. Ani się obejrzymy jak przyjdzie wrzesień. Jeśli jeszcze chcecie nacieszyć się latem, tropikalnym owocowym zapachem to idealny czas na Passion Fruit Martini!Usiądź wygodnie i zrelaksuj się przy zapachu egzotycznego, tropikalnego drinka, w którym znajdziesz passiflorę, mango i pomarańczę podlane kroplą martini.

Już zanim zdecydowałam się roztopić ten wosk, wiedziałam że będe go kochać. ;)
Passion Fruit Martini pachnie trochę jak tropikalny koktajl, a trochę jak multiwitaminowy napój. Soczysta mieszanka owoców marakui, mango i pomarańczy sprawia, że zapach jest po prostu genialny i idealny na tą porę roku.  Kojarzy mi się z wakacjami, drinkami i słońcem. Podczas palenia zapach poza tym że jest bardzo intensywny to wyczuwam w nim nuty brzoskwini i mango. Słodkie, owocowe i bardzo energetyczne. Aromat sprawdza się świetnie nawet podczas upałów. Nie czuję w nim nic sztucznego, męczącego, czy drażniącego. Nawet palony kilka godzin sampler nie spowodował u mnie bólu głowy. 

Jeśli myślicie, że Passion Fruit Martini to nic nowego, bo było już Mango Peach Salsa czy Waikiki Melon to jesteście w błędzie ;)  Ten zapach to zupełnie nowy poziom zapachu- bardziej intensywny i bardziej owocowy.

Dla tych z Was, którzy dysponują w domu dużą przestrzenią i/lub lubią intensywne zapachy na pewno nie będzie rozczarowaniem. Natomiast bardziej wrażliwym zalecam ostrożnie dawkować ilosć wosku, bo mnie osobiście bardzo zaskoczył mocą. Całe szczęście w nie przytłaczający sposób.

Co więcej mogę powiedzieć... to po prostu kolejny udany zapach kolekcji Warm Summer Nights. I jeśli mieliście wątpliwości czy warto - oznajmiam, że warto. ;)
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect