8/15/2016 0

Lovely ➤ Eyebrows Creator ➤ zestaw do stylizacji brwi

Jak wiadomo brwi to rama twarzy. Nawet przy najlepszym makijażu twarzy i oka nie może zabraknąć podkreślenia brwi.
Brwi są bardzo ważnym elementem twarzy, optycznie korygują owal twarzy i podkreślają spojrzenie. Dopełniają całości. Nie miałam jeszcze okazji testować gotowego zestawu, który skrywa wszystko. Czyżby?Ten zastaw jest naprawdę dobrze zaprojektowany. W małym pudełeczku dostajemy narzędzia i kosmetyki, które są niezbędne do wyczarowania brwi od podstaw. - 2 szablony, malutką pęsetę, brązowy cień, żel utrwalający kształt, kredkę i rozświetlacz pod łuk brwiowy.


1. Szablon
Wiadomo, że nie ma jednego, idealnego kształtu pasującego do każdej twarzy, ale ten dodatek może nam na pewno sporo ułatwić. W dodatku okazało się, że o dziwo wpasował się w kształt moich brwi idealnie co mnie bardzo cieszy, bo myślałam, że będzie to kompletnie zbędny gadżet. A okazuje się, że brwi od niego odrysowane są wreszcie idealne, takie jakbym tego chciała.


2. Pęseta
Malutka, praktyczna - spełnia swoje zadanie w 100%. Na pewno nie jest zbędnym dodatkiem.


3. Kredka 

Dzięki niej brwi są estetyczne, kontur nie jest przerysowany. Nie używam jej za każdym razem ale jest miękka i ma ładny kolor. Nie rozmazuje się i jest przede wszystkim trwała.

4. Rozświetlacz 

Kompletnie zbędny - okazał się bardzo brokatowy, bardzo świetlisty i po prostu nie lubię po niego sięgać. Znacznie lepiej sprawdzi się na powiece, czy w kąciku oka. Niestety nie pod łukiem. 

5. Żel

Początkowo miałam zastrzeżenia, bo ma kolor czarny jak smoła, ale na brwiach nie jest widoczny. Sprawia, że włoski pozostają na swoim miejscu, a nałożony cień się nie rozmazuje.

6. Cień

Kolor nie wpada na szczęście w rudość. Jest szaro- brązowy w chłodnym odcieniu. Pięknie podkreśla brwi. Jest bardzo dobrze napigmentowany. Niestety nie utrwalony żelem w ciągu dnia może się rozmazać.


7. Pędzelek 

Jeśli mogę - używam innego. Gdybym nie miała wyboru myślę, że ten by mi wystarczył. Nie jest tak zbędny jak pacynki dokładane do cieni do powiek ale jeśli macie swoje pędzle do brwi na pewno ten do ulubionych należeć nie będzie. 


Opakowanie

Cały zestaw to świetna opcja w podróż, ponieważ pozwala wykonać cały makijaż brwi tylko tym produktem. Co do samego kartonowego opakowania - design mnie przekonuje, zamknięcie na magnes również. Owszem, zabrakło lusterka, ale jestem w stanie to niedociągnięcie wybaczyć, bo i tak zazwyczaj używam innego. 

Cena/ Dostępność

ok 37zł / Rossmann

Podsumowanie

Paleta jest świetna, wielozadaniowa i sięgam po nią codziennie, a to chyba świadczy najlepiej o moim zadowoleniu. W moich rękach jest to produkt samowystarczalny. Nie sprawdzi się pewnie u blondynek, zresztą cała paleta jest w odcieniu "dark". No i miejmy na uwadze, że jestem kompletnym freakiem makijażowym ;)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect