6/28/2016 0

Yoskine ➤ Kirei Lifting ➤ 3 etapowa maseczka weekendowaJedna saszetka - 3 dni intensywnej regeneracji skóry. Boom na kosmetyki Azjatyckie trwa, każda z nas chce przecież wyglądać wiecznie młodo i jak najdłużej cieszyć się jędrną skóra bez zmarszczek. Dziś zapraszam na maseczkę marki Dax Cosmetics, która powstała we współpracy z japońskimi laboratoriami w Kioto. 
Weekendowy zabieg japoński - super wygładzenie skóry
Zabieg składający się z trzech maseczek na noc do szybkiej, weekendowej kuracji wygładzającej.

PIĄTEK I SOBOTA
OVERNIGHT ACID WRINKLE REMOVER
Maska NA NOC z koktajlem kwasów glikolowego i migdałowegopodczas snu usuwa ze skóry martwe komórki, niweluje nierówności, zmniejsza pory i fenomenalnie wygładza cerę. Skóra o poranku zyskuje niesamowitą gładkość – jest jakby wypolerowana. Nie stosować maseczki do cery wrażliwej lub naczynkowej.

NIEDZIELA
PERFECT FINISH HYALU-FUSION
Maska NA NOC będąca wykończeniem zabiegu wygładzającego. Zawiera wielowarstwowe sferulity retinolu i wypełniający skórę BIOLIPID Booster, które niwelują zmarszczki i regenerują głębokie struktury skóry. Maska udoskonala cerę czyniąc ją wypoczętą, nawilżoną, jedwabiście gładką i pełną energii w poniedziałkowy poranek.KIREI LIFTING po japońsku znaczy Piękny, łączy innowacyjne działania α-glukanu zapewniającego auto-energizację komórek skóry z opatentowaną formą retinolu zamkniętego w micronach 10x100 μsph (sferulity retinoidalne). Sferulity retinoidalne – jak pąki peoni – sukcesywnie wraz z przenikaniem do głębszych warstw skóry „rozkwitają” wewnątrz skóry, otwierając się i uwalniając retinol na jej różnych poziomach aż do 48 h od momentu aplikacji kremu. Dzięki tej innowacji KIREI LIFTING spektakularnie wygładza zmarszczki i ujędrnia skórę, przywracając jej naturalne piękno i młody wygląd.  Linia składa się z 9 kosmetyków, wśród nich znajduje się maseczka, będąca nowością w portfolio marki, czyli Weekendowy zabieg japoński - super wygładzenie skóry. 


Zapach 2/2
Przyjemny, średnio intensywny, kwiatowy, pozwala poddać się pielęgnacyjnemu rytuałowi, zrelaksować i spać spokojnie ;)

Skład 1/2
-

Opakowanie  2/2
Najnowsza maseczka z linii Kirei Lifting to maseczka trzy etapowa. Saszetka podzielona jest na 3 części, z których każda odpowiada kolejnemu etapowi (piątek, sobota, niedziela).

Dostępność 1/2
Yoskine to marka kosmetyków Dax Cosmetics dostępna w perfumeriach Douglas - cena: 5.98 zł / (4 ml / 4 ml / 5 ml)
Działanie 2/2
Dwie pierwsze maseczki mają identyczny skład i mają usuwać martwe komórki skóry, oczyszczać, wygładzać i zmniejszać pory (dzięki zawartości kwasu glikolowego i migdałowego).
Maseczki aplikuje się na noc, jak zwykły krem i rano zmywa. Ostatnia maseczka zawiera wypełniający skórę Biolip Booster, który ma regenerować głębokie struktury skóry i wypełniać zmarszczki.

Jakich efektów można się spodziewać po pierwszym dniu? Z pewnością nawilżenia i miękkości.  Kwas zawarty w maseczce absolutnie nie podrażnił mojej skóry i nie spowodował zaczerwienienia. Jednak już po 3 dniach efekt okazał się najlepszy. Skóra stała się zdecydowanie bardziej gładka, jędrna i przyjemna w dotyku. 3 maseczka doskonale odżywiła skórę, zregenerowała i przywróciła blask. Sprawiła że w poniedziałkowy poranek obudziłam się ze zdrowo wyglądającą i wypoczętą buzią.

Maseczki mają kremowe, jedwabiste konsystencje, przyjemnie pachną, jedynie ta 3 (niedzielna) jest mniej intensywna i nieco bardziej tłusta.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect