6/06/2016 2

Yankee Candle | Simply Home- Rainwashed Berry


Ta rześka, owocowa mieszanka wprowadzi do waszego mieszkania energię, radosny nastrój i ukojenie w upalne dni.


Zapach leśnych jagód obmytych poranną rosą. Niezwykle świeży zapach jagód, borówek, wiśni, czarnej porzeczki i agrestu, obmytych poranną rosą.


Rainwashed Berry to zapach należący do niestety wycofanej już z Polski kolekcji Simply Home. Nadal dostępny jest m.in. w UK.

Na sucho sampler pachnie bardzo intensywnie i bardzo owocowo, całe szczęście po odpaleniu nie rozczarowuje. Kwaśny, a zarazem słodki - złożony, energetyczny i bardzo kuszący! Owoce w tej mieszance są bardzo wyraźne i autentyczne, a całość jest letnia, pobudzająca i bardzo rześka. Dla mnie ten zapach jest genialny! Już po kilku minutach całe pomieszczenie wypełnia się kwaśno- słodkim aromatem. Ten zapach to idealne połączenie czerwonych leśnych owoców, które wydają się jakby rozgrzane słońcem i zerwane prosto z krzaka. Kiedy czas palenia się wydłuża, a aromat nabiera mocy staje się jednak coraz słodszy, a intensywność jakby maleje.

Fanom prawdziwie owocowych klimatów- polecam! Nie wiem, czy sama pokusiłabym się o kolejny egzemplarz ale wspominam go bardzo mile.


2 komentarze:

  1. Toootalnie moje nuty zapachowe. Czuję że zakochałabym się w tym zapachu :) muszę się w niego zaopatrzyć :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkoda, że został wycofany, bo uwielbiam takie zapachy.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Make life perfect