6/21/2016 0

➤Kringle Candle ➤ Fresh mint


Jeśli lubisz świeże, naturalne nuty zapachowe, mam coś dla Ciebie! Niezwykle autentyczny, przynoszący ukojenie zapach mięty.Świeży i oryginalny zapach mieszanki mięty i mięty pieprzowej.

Zapach mięty kojarzy mi się  przede wszystkim z dzieciństwem i wakacjami u dziadków, kiedyś rosło tam pełno mięty, do dziś uwielbiam jej smak. A woda, czy drinki z mięta należą do moich ulubionych. Ale ale... miało być o zapachu... ;)
Zapach mięty zamknięty w tym malutkim pojemniczku to sama esencja!  Już na sucho zachwyca, i choć odpalony formie daylighta (malutkiej świeczki z knotem) ma niestety niewielką moc, to pokrojony i wrzucony do kominka rośnie w siłę. I owszem, na początku nie miałam odwagi, go palić, nie wiedziałam też jak będzie zachowywał się w pomieszczeniu i długi czas byłam obojętna. Po odpaleniu jak się już domyślić można, przepadłam.
To mięta! Prawdziwa, z ogródka u dziadków, świeżo zerwana, pełna aromatu. Lekka, bez żadnych dodatków, wzbogacona jedynie kroplami rosy, nie jest ani trochę nudna ;) Zachwyt!
Działa na moje zmysły niezwykle kojąco, do tego  uspokaja i relaksuje. I bez obaw, aromat nie jest gorzki i nie powoduje migreny ;) Pieknie się rozwija, długotrwale nasyca powietrze aromatem. Chociaż go powąchajcie przy najbliższej okazji! ;)

Będzie to idealny aromat do palenia latem, z pewnością przyniesie orzeźwienie i sprawi powietrze w domu lżejszym.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect