6/24/2016 0

Gly Skin Care ➤ Tonik do twarzy


Wiele osób pomija tonizowanie skóry, sama długi czas uważałam, ze moja skóra ich  nie potrzebuje. Na co dzień używam do tego hydrolatów, ale stosując kwasy 2 miesiące temu dałam szanse temu specyfikowi.


Orzeźwiający tonik do twarzy zalecany do stosowania rano i wieczorem w celu oczyszczenia, odświeżenia oraz przywrócenia naturalnego odczynu skórze.


Zapach 1/2
Bezzapachowy.

Skład 1/2
Skład produktu po prostu nie powala. Może gdyby nie te parabeny?

Aqua, Citrus limon (ekstrakt z cytryny), Propylene Glycol, Alcohol Denat, Sodium chloride (sól kuchenna), Imidazolidinyl Urea (konserwant), Glycolic Acid (kwas glikolowy), Methylparaben, Propylparaben

Opakowanie 2/2
Design produktów GlySkinCare utrzymany jest w fioletowych tonach. Wszystkie opakowania prezentują się ładnie, a do tego butelka toniku posiada praktyczny atomizer, który działa bez zarzutu. 
Działanie 1/2
Toniku używam już ok 2 miesiące albo i dłużej ale nie regularnie, regularnie stosowałam go jedynie podczas kuracji kwasami. Alkohol w składzie zaznaczyłam na czerwono jednak należy zdawac sobie sprawę, że czasem jest potrzebny, czasem wzmacnia działanie innych składników i dezynfekuje skórę.

Ani podczas kuracji kwasami ani teraz nie wysuszał mojej skóry, nie podrażniał jej ale też nie łagodził zaczerwienień.

Po aplikacji nie jest wyczuwalny na twarzy, nie klei się, delikatnie ściąga. Faktycznie daje uczucie odświeżenia skóry.

Wydajność: bardzo dobra 


Dostępność 1/2

Wciąż mam wobec niego obawy, niby nie spowodował na mojej twarzy nic złego, a jednak skład ciagle budzi moje wątpliwości.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect