5/27/2016 0

Eveline ➤ Profesjonalny wysuszacz lakieru


Czy faktycznie działa? Wysusza, utwardza? I czy znacząco skraca czas oczekiwania? Czy zapobiega odgniataniu się lakieru? Zapraszam 


Szybki i skuteczny wysuszacz do lakieru w formie wygodnego sprayu. Wystarczy spryskać każdy pomalowany paznokieć, aby przyspieszyć proces schnięcia kolorowego lakieru. Forma sprayu ułatwia i przyspiesza aplikację. 
Sposób użycia: Spryskaj pomalowane kolorowym lakierem paznokcie i poczekaj do całkowitego wyschnięcia. Jedno, dwa przyciśnięcia pompki nie więcej.


Działanie

Jako, że na co dzień nosze hybrydy, na rzecz tego testu postanowiłam użyć zwykłego lakieru. Powiem szczerze, że nigdy takich preparatów nie używałam. 
  • Przy spryskaniu lakieru tuż po pomalowaniu (jeszcze mokrego) miałam wrażenie, że lakier nieco się rozlewał.
  • Kiedy wysuszacz zaaplikowałam na nieco suchszy lakier było znacznie lepiej.

Jeśli chodzi o sam czas wysychania lakieru pod takim wysuszaczem, strasznie ciężko było mi to ocenić. Ostatecznie stwierdzam jednak, że wysuszacz faktycznie bardziej utwardza lakier i dodaje mu błysku ale samo wysychanie lakieru nie trwa znacznie szybciej.

Opakowanie

Wysuszacz otrzymujemy w plastikowej, przezroczystej buteleczce  z pompką. Teoretycznie jest to duże ułatwienie, jednak wysuszacz ma nieco tłustą formułę, więc trzeba używać go ostrożnie.

Dostępność

Rossmann- 16,99zł, Eveline


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Make life perfect